Франківський пенсіонер-чорнобилець написав відкритого листа до нардепів із приводу тарифів на теплопостачання

By Турій Роман 7 Кві, 2015 07:35

Франківський пенсіонер-чорнобилець написав відкритого листа до нардепів із приводу тарифів на теплопостачання

Схожі публікації

Loading...

Франківський пенсіонер-чорнобилець Олександр Гриценко написав відкритого листа до народних депутатів, депутатів Івано-Франківської обласної та міської ради, політикам. Темою для листа стали тарифи на теплопостачання.
Листа Олександра Гриценка наводимо повністю.

Відкритий лист

Про різні та несправедливі тарифи для
частини жителів і їх сімей м.Івано-Франківська,
або схемою щомісячного їх ошукання

Заставили мене звернутися до вас конкретні і реальні зміни, починаючи з 01.07.2014р., які зачепили за «живе» не тільки особисто мене, але й значну частину мешканців та їх сім’ї міста Івано-Франківська. А це – десятки тисяч жителів, тисячі конкретних сімей. Не досліджував, але, підозрюю, – що може це зачіпає й усі міста України.
Усім відомо, що наша нова влада, з самого початку, взяла курс подальшого розвитку нашої держави на ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ владних і економічних повноважень, курс на зміцнення та всебічний розвиток МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. І, ясна річ, що у центрі цієї політики, цієї реформи – мають бути інтереси простої людини, громадянина України. Про це офіційно заявляли і заявляють перші особи усіх гілок державної влади – персонально.
Однак, я на простому і дуже яскравому прикладі доведу до вас, що це зовсім не так. Що свідомо, на вищому рівні – це робиться з точністю до НАВПАКИ!
Отже.
До 01.07.2014р. наша міська влада, на підставі рекомендацій НКРЕ (НКРЕКП), своїми рішеннями остаточно затверджувала граничні тарифи для населення, яке отримувало послуги від двох наших теплогенеруючих підприємств: державного – ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» (ДМП ІФТКЕ) та – нового, приватного підприємства (створеного лише у 2012р. на існуючій мережі теплокомунікацій того ж таки ДМП ІФТКЕ) – ТОВ «Станіславівська теплоенергетична компанія» (ТОВ СТЕК). Цей тариф був однаковий для усіх жителів-споживачів міста (див. додаток 1) і, головне, – справедливий у цьому плані. Більш того, такий підхід повністю відповідав зазначеному вище курсу нашої нової Влади.
Але все круто помінялось і з 01.07.2014р. чомусь, всупереч усьому, що було проголошено Президентом України, КМУ, ВРУ – НКРЕКП своєю постановою від 13.06.2014. № 664 безпосередньо, без усякого узгодження з нашою місцевою владоюустановила (а не рекомендувала, як було до цього часу) нові, але різні тарифи населенню міста – споживачам наших двох підприємств ДМП ІФТКЕ і ТОВ СТЕК (див. додаток 1). Таке рішення «зверху» істотно «вдарило» по сімейному гаманцю безпосередньо значній частині мешканців міста які примусово (ще з 2012р.) стали споживачами ТОВ СТЕК.
З цього часу населення міста автоматично, примусово і несправедливо розподілено на дві нерівні категорії споживачів, а вірніше, платників своїх рахунків на послуги за тепло та гарячу воду з різницею у сотні грн в опалювальний період, за один і той же газ, по одним і тим же тепломережам, від одних і тих же пунктів підігріву, одними і тими же (у більшості випадків) аварійно-ремонтними бригадами і лише тільки – з різних котелень та офісів чиновників!
Ціна-тариф для споживача в опалювальний період цієї теплої зими був мінімальний. Я підрахував реальну вартість послуг квартири в 63,6 м2 для сім’ї з 4 осіб у ТОВ СТЕК у порівнянні з такою ж, але послуги ДМП ІФТКЕ. Це – щомісячна різниця в оплаті вартості майже 230грн! (див. додаток 2). А за 9 місяців з 01.07.2014 включно по 31.03.2015р. – майже 1.750 грн! І таких споживачів – тисячі, скоріше – десятки тисяч! Я обурений такою відвертою несправедливістю, такою «узаконеною» схемою здирництва та пограбування, поставленої на конвеєр. А пояснити таке – наша міська влада не може, бо зовсім стала відстороненою від регулювання тарифів. Таким чином, у зв’язку з цим, виникає дуже багато запитань. Основні з них:

• Чому і на якій підставі НКРЕКП безпосередньо з 01.07.2014р. почала установлювати різні тарифи населенню для двох однакових теплогенеруючих підприємств: ДМП ІФТКЕ та ТОВ СТЕК і тим самим протиставила одну частину населення міста – іншій, ігноруючи нашу місцеву владу, наше місцеве самоврядування?
Адже лише тільки з 10.09.2014р. Указом Президента України № 715/2014 затверджено нове Положення про НКРЕКП за підписом Глави Адміністрації ПУ Б.Ложкіним. У нас ніби Парламентсько-президентська республіка, але я не знайшов погоджувального підпису ВРУ на цьому Положенні, не знайшов реєстраційного номеру орган юстиції… Може ви, Народні депутати, знайдете? Чи це так має бути?
• Я не розумію, чому таким чином НКРЕКП почала діяти реально тільки з 01.07.2014р. з точністю до НАВПАКИ проголошеному курсу Держави на ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ, на розвиток і зміцнення МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!?
Крім цього, НКРЕКП порушує або не дотримується вимог зазначеного свого ж Положення пунктів: 3, підпункти 4, 8, 9, 10; пункт 4, підпункти 9, 24; пункт 5, підпункт 1.
• Кому конкретно, йде моя (та десятків тисяч споживачів міста) щомісячна переплата за надані послуги з теплопостачання, гарячої води, як примусового споживача приватного ТОВ СТЕК у порівнянні з таким же споживачем ДМП ІФТКЕ?
• Доколи це буде? Це, що таким чином уже назавжди «узаконена» відвертаСхема щомісячного примусового ошукання (пограбування) частини мешканців-споживачів централізованого постачання житлово-комунальних послуг м.Івано-Франківська?
А, що почнеться тоді з квітня місяця?!..

З повагою,

О.Гриценко
«07» квітня 2015 року.
Схожі новини:

Минулого тижня Олег Руденко був затриманий співробітниками СБУ...
“Укрзалізниця” підготувалася до зимових перевезень.
Це рішення Міністр оборони прийняв після розгляду звернення...
Громадські активісти  привезли до будівлі парламенту 200 кілограм...

By Турій Роман 7 Кві, 2015 07:35


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +