Франківський науковець видав монографію з інформацією, яку досі не публікували в Україні

By Борис Марія 6 Кві, 2016 18:45

Франківський науковець видав монографію з інформацією, яку досі не публікували в Україні

Схожі публікації

Loading...

Нещодавно доцент кафедри патоморфології та судової медицини ІФНМУ Микола Багрій видав монографію «Методики морфологічних досліджень». Інформацію, яка представлена у виданні, досі в Україні ще не публікували. 

Співавторами монографії виступили доцент кафедри патологічної анатомії НМУ ім. О.О.Богомольця В’ячеслав Діброва, професор кафедри анатомії людини ІФНМУ Оксана Попадинець, доцент кафедри анатомії людини ІФНМУ Марія Грищук, інформують на сайті медуніверситету. 

У монографії подаються методики, які дозволяють вивчити морфологічні особливості тканин організму в нормі та при патологічних станах, що є базисом стандартів доказової медицини. Вперше в Україні видається книга, в якій наведено як класичні методики дослідження в морфології, так і сучасні імуноморфологічні. Більшість методик перевірено авторами.

«У книзі представлені основні методики, які застосовують у практичній охороні здоров’я, патологічній анатомії, – розповідає Микола Багрій, – а також базові методики, які використовують у наукових дослідженнях на кафедрах гістології, анатомії, судової медицини – скрізь, де проводять морфологічні дослідження».

Микола Багрій каже, що книга «зародилася» ще, коли він, будучи студентом, почав працювати лаборантом-гістологом та вивчати ази патогістологічних досліджень. Тому більшість методик, описані в монографії, є апробовані власноруч. Робота над написанням монографії тривала впродовж 2014 року.
Схожі новини:

Ветерани АТО та їхні сім’ї отримали можливість пройти безкоштовне...
Назва головного убору, який цього року в Україні...
До редакції VSE42.Ru прислали фотографію з посвяти першокурсників...
Зниження чисельності популяцій близько трьох тисяч видів тваринних...

Loading...
By Борис Марія 6 Кві, 2016 18:45


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +