Франківський боєць виборов “срібло” відкритого чемпіонату Японії із зендокай-карате (ФОТО)

Автор: Турій Роман

16 Жов, 2017 11:10

Історична подія для Івано-Франківська та України в цілому сталася 15 жовтня у Японії.

Івано-франківський спортсмен Арсен Яцишин успішно представив Прикарпаття на «Відкритому Чемпіонаті Японії з Зендокай карате до – 2017». Хлопець вперше в історії України став срібним призером цих змагань. На шляху до медалі він переміг у трьох поєдинках та поступився у фіналі більш досвідченому бійцю. Наставник Яцишина – Іван Хмелівський.

Про це інформують на сторінці обласної федерації Zendokai Budo Karate Ivano-Frankivsk.

Як відомо, Зендокай – вид єдиноборств, що поєднює в техніці елементи карате, боксу та боротьби.