Франківські ветерани спорту підкорили Київ

Автор: Турій Роман

18 Feb, 2015 11:22

14-15 лютого в столиці відбулися міжнародні змагання – відкритий чемпіонат міста Києва з легкої атлетики серед ветеранів (осіб старше 30 років).

В змаганнях, крім українських спортсменів, взяли участь також зарубіжні спортсмени. Успішно виступили на ньому івано-франківці Василь Кричун та Іван Файчак.

Іван Файчак став триразовим чемпіоном, вигравши біг на 60м з бар’єрами, стрибки у довжину та у висоту.

Василь Кричун став чотириразовим чемпіоном, вигравши біг на 200м, 400м, 800м та спортивну ходьбу на 3 км. Таким чином Василь Кричун став вже 50-разовим чемпіоном міста Києва. Вітаємо переможців.