Франківські ведмеді програли у Києві

09 Nov, 2014 21:30

Чинний чемпіон України з баскетболу – «Будівельник» завдав поразки івано-франківській «Говерлі» з рахунком 76:69.

У першій половині «Будівельник» лише окреслив власну перевагу, вигравши обидві чверті з рахунком 41-32. Домінування господарів паркету не було абсолютним, однак, захопивши лідерство зі стартових хвилин, чинні чемпіони вели в рахунку до великої перерви. І якщо в боротьбі під щитами «будівельники», серед яких вирізнявся Максим Івшин, фактично не мали переваги, то з-за дуги стріляли значно влучніше за «ведмедів».
Після великої перерви господарі паркету додали й у грі в трисекундній, потужно провівши третю чверть (24-9), яка стала вирішальною. Перед останнім періодом гандикап на користь «Будівельника» складав 24 очка. Здавалося б, ніщо не віщує для господарів біди, проте Рікардо Глен і Меккі Макнайт організували неймовірний «камбек» своєї команди, до якого долучилися їхні українські одноклубники. Втім, часу на те, щоб надолужити згаяне в трьох попередніх чвертях, іванофранківцям не вистачило.
Меккі Макнайт став найкращим гравцем у складі «Говерли», відзначившись 18 очками, 5 підбираннями та 5 передачами. 14 очок і 5 підбирань на рахунку Рікардо Глена, 12 очок — Леоніда Стефанишина.