Франківські тхеквондисти завоювали 11 нагород на змаганнях у Києві

By Людмила Баран 6 Кві, 2016 22:16

Схожі публікації

Loading...

У неділю, 3 квітня, у Києві завершився другий Відкритий турнір “Школа спорту” з тхеквондо ВТФ. У змаганнях взяли участь близько 600 учасників з 9 областей України та одна команда з Молдови.

Вихованці ДЮСШ №3 і Центру підготовки чемпонів “Золотий дракон”, які тренуються під керівництвм старшого тренера Ігоря Йосипіва та тренера Володимира Гаврилаша, здобули 11 медалей, sport.if.ua.

Так, чемпіонами стали Оксана Василенко (тренер – Ігор Йосипів) та Владислав Бойчук, який вигравши 5 поєдинків, став найкращим спортсменом турніру (тренер – Володимир Гаврилаш). Срібні нагороди здобули Орест Бориняк, а бронзові – Руслан Кліщ, Єва Йосипів, Вероніка Іванова, Мирон Морицан, Софія Пірко, Ольга Іванус (тренер – Ігор Йосипів), а також Андрій Корнюшенков (тренер – Роман Несторко) та Надія Попадинець (тренер – Володимир Гаврилаш).

Наступний старт тхеквондистів запланований на 10 квітня – на чемпіонаті Івано-Франківської області серед школярів з тхеквондо ВТФ.