Франківські податківці нагадують про те, що загрожує підприємцям-нелегалам

By Людмила Баран 10 Лип, 2015 08:39

Франківські податківці нагадують про те, що загрожує підприємцям-нелегалам

Схожі публікації

Loading...

Провадження господарської діяльності без державної реєстрації як суб’єкта господарювання або без одержання ліцензії на певну господарську діяльність тягне за собою штраф. Також – конфіскацію виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і одержаних грошей.

Також це стосується здійснення господарської діяльності з порушенням умов ліцензування, а так само без одержання дозволу чи іншого документа дозвільного характеру. Про це інформують у прес-службі  ДПІ міста Івано-Франківська.

Сума штрафу – від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 000-34 000 грн.). Це обумовлено ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Дії вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, або пов’язані з отриманням доходу у великих розмірах тягнуть за собою накладення штрафу від двох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також – конфіскацію виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.

Надання дозвільному органу або адміністратору недостовірної інформації щодо відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Схожі новини:

МВС пропонує запровадити нову систему балів та штрафів...
Для отримання пенсій, стипендій та інших соціальних виплат...
За даними експертів агроринку хліб із пшениці нового...
Влада Зімбабве приступила до повної ліквідації національної валюти. З...

By Людмила Баран 10 Лип, 2015 08:39


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +