Франківські митники порушили 18 справ за порушення ввезення або транзиту автомобілів

By Борис Марія 22 Лют, 2016 09:47

Франківські митники порушили 18 справ за порушення ввезення або транзиту автомобілів

Схожі публікації

Загрузка...

Івано-Франківською митницею ДФС налагоджено співпрацю з Управлінням патрульної поліції Івано-Франківська щодо виявлення транспортних засобів з іноземною реєстрацією, які знаходяться на території України незаконно або з порушенням митного законодавства.

Про це повідомив в.о. начальника Івано-Франківської митниці ДФС Сергій Шийчук.

За його словами, митники провели  ряд зустрічей з працівниками патрульної служби та розповіли про нюанси митного законодавства, які стосуються порядку ввезення транспортних засобів громадянами на митну територію України, підстави їх перебування в Україні та правила експлуатації. Також розроблено план спільних дій під час виявлення таких транспортних засобів.

Необхідно зазначити, що з початку 2016 року Івано-Франківською митницею ДФС у цьому напрямку порушено 18 адміністративних справ про порушення митних правил, у результаті чого накладено стягнень у вигляді штрафу в сумі 136 тисяч гривень.

Нагадаємо, відповідно до статті 381 Митного кодексу України громадянам дозволяється ввозити транспортні засоби особистого користування з метою транзиту (граничний термін транзиту – 10 днів) через митну територію України за умови їх письмового декларування в порядку, передбаченому для громадян, та внесення на рахунок органу доходів і зборів, що здійснив пропуск таких транспортних засобів на митну територію України, грошової застави в розмірі митних платежів, що підлягають сплаті при ввезенні таких транспортних засобів на митну територію України з метою вільного обігу. Зазначені вимоги не поширюються на транспортні засоби, постійно зареєстровані у відповідних реєстраційних органах іноземної держави, що підтверджується відповідним документом.

У разі знищення чи повного зіпсування транспортних засобів особистого користування, ввезених на митну територію України з метою транзиту, внаслідок аварії або дії обставин непереборної сили перебіг строку їх транзиту зупиняється, а внесена грошова застава повертається особі, яка внесла заставу, її спадкоємцю або уповноваженій ними особі, за умови надання такою особою органам доходів і зборів достатніх доказів знищення чи повного зіпсування транспортного засобу.

Відповідальність за порушення порядку тимчасово ввезення або транзиту громадянами транспортних засобів особистого користування передбачена статтями 470 та 471 Митного кодексу України, згідно яких розміри штрафних санкцій становлять від 170 грн. до 17 тис. грн.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Борис Марія 22 Лют, 2016 09:47


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +