Франківські медики взяли участь у міжнародних змаганнях у Польщі

By Комарщук Олександра 16 Лют, 2015 13:49

Франківські медики взяли участь у міжнародних змаганнях у Польщі

Схожі публікації

Loading...

У січні цього року, у місті Бєльсько-Бяла (Польща) відбулися Х Ювілейні міжнародні зимові змагання бригад екстреної медичної допомоги, у яких взяли участь 54 команди, ут.ч. 45 польських та 9 закордонних (з Латвії, Литви, Німеччини, Греції та України). Команда КЗ “Івано-Франківський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” уперше отримала запрошення на змагання такого рівня, що є однозначно високою оцінкою та честю для закладу та, в цілому, для Івано-Франківської області.

Як видно з представництва, боротьба у змаганнях була жорсткою, напруженою та високопрофесійною. Оцінювання виконаних завдань проводились за стандартами, прийнятими у країнах Європейської спільноти.

Команда Івано-Франківського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф перед поїздкою на змагання ретельно готувалась. У склад бригади ввійшли медичні працівники, які мають практичний досвід роботи у системі швидкої та невідкладної медичної роботи, систематично підвищували свій фаховий рівень шляхом участі у заходах, що стосувалися питань екстреної медичної допомоги, зокрема пройшли стажування у Польщі, де брали участь у тренінгах.

Програма змагань була чудово організована. Польським колегам вдалося максимально точно відтворити трагічні події, які мали місце на теренах Бєльського повіту. Серед завдань були:

- падіння двох пасажирських автобусів з висоти 18 м,внаслідок чого загинуло 30 осіб, 9 вдалося врятувати;

- обвал у копальні, спричинений вибухом метану, де загинуло 14 гірників;

- дорожньо-транспортна пригода за участю рейсового автобуса з 11-ма пасажирами та легкового автомобіля з 4-ма пасажирами;

- випадок у супермаркеті, де під час надання медичної допомоги хворій жінці з дитиною, медики булизахопленніу полон терористами;

- спортивне авторалі, де постраждало двоє учасників.

Завдання складались з денних і нічних етапів, метою яких було визначення правильності тактики роботи медперсоналу при надзвичайних ситуаціях, а саме проведення медичного сортування, реанімаційних заходів та співпраця зі службами МНС і поліцією.
Участь у таких заходах міжнародного формату є однозначно позитивною для наших медиків, що працюють у системі екстреної медичної допомоги. Це дає можливість глибше ознайомитися з європейськими стандартами надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі, провести обмін досвідом, підвищити свій професійний рівень, налагодити та підтримувати партнерські стосунки з аналогічними службами Європейської спільноти.

Досвід, отриманий медичними працівниками під час проведення цих змагань, буде в подальшому використовуватися у повсякденній роботі, що в свою чергу забезпечить покращення надання своєчасної, якісної, уніфікованої, кваліфікованої екстреної медичної допомоги пересіченим громадянам України та іноземним гостям.

За результатами змагань у кінцевій класифікації команда з Івано-Франківщини зайняла 27-е місце, що, враховуючи наш дебют, можна вважати неабияким успіхом.
Схожі новини:

Лимони, з їх дивовижним смаком і неймовірним ароматом,...
 Зірка поліції Людмила Мілевич, яку вже добре знають...
Американські вчені з’ясували, що стеження за вашими друзями...
Хлопчик, який два роки відрощував волосся, щоб пожертвувати...

By Комарщук Олександра 16 Лют, 2015 13:49


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +