Франківські медики взяли участь у міжнародних змаганнях у Польщі

By Комарщук Олександра 16 Лют, 2015 13:49

Франківські медики взяли участь у міжнародних змаганнях у Польщі

Схожі публікації

Loading...

У січні цього року, у місті Бєльсько-Бяла (Польща) відбулися Х Ювілейні міжнародні зимові змагання бригад екстреної медичної допомоги, у яких взяли участь 54 команди, ут.ч. 45 польських та 9 закордонних (з Латвії, Литви, Німеччини, Греції та України). Команда КЗ “Івано-Франківський центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” уперше отримала запрошення на змагання такого рівня, що є однозначно високою оцінкою та честю для закладу та, в цілому, для Івано-Франківської області.

Як видно з представництва, боротьба у змаганнях була жорсткою, напруженою та високопрофесійною. Оцінювання виконаних завдань проводились за стандартами, прийнятими у країнах Європейської спільноти.

Команда Івано-Франківського центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф перед поїздкою на змагання ретельно готувалась. У склад бригади ввійшли медичні працівники, які мають практичний досвід роботи у системі швидкої та невідкладної медичної роботи, систематично підвищували свій фаховий рівень шляхом участі у заходах, що стосувалися питань екстреної медичної допомоги, зокрема пройшли стажування у Польщі, де брали участь у тренінгах.

Програма змагань була чудово організована. Польським колегам вдалося максимально точно відтворити трагічні події, які мали місце на теренах Бєльського повіту. Серед завдань були:

- падіння двох пасажирських автобусів з висоти 18 м,внаслідок чого загинуло 30 осіб, 9 вдалося врятувати;

- обвал у копальні, спричинений вибухом метану, де загинуло 14 гірників;

- дорожньо-транспортна пригода за участю рейсового автобуса з 11-ма пасажирами та легкового автомобіля з 4-ма пасажирами;

- випадок у супермаркеті, де під час надання медичної допомоги хворій жінці з дитиною, медики булизахопленніу полон терористами;

- спортивне авторалі, де постраждало двоє учасників.

Завдання складались з денних і нічних етапів, метою яких було визначення правильності тактики роботи медперсоналу при надзвичайних ситуаціях, а саме проведення медичного сортування, реанімаційних заходів та співпраця зі службами МНС і поліцією.
Участь у таких заходах міжнародного формату є однозначно позитивною для наших медиків, що працюють у системі екстреної медичної допомоги. Це дає можливість глибше ознайомитися з європейськими стандартами надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі, провести обмін досвідом, підвищити свій професійний рівень, налагодити та підтримувати партнерські стосунки з аналогічними службами Європейської спільноти.

Досвід, отриманий медичними працівниками під час проведення цих змагань, буде в подальшому використовуватися у повсякденній роботі, що в свою чергу забезпечить покращення надання своєчасної, якісної, уніфікованої, кваліфікованої екстреної медичної допомоги пересіченим громадянам України та іноземним гостям.

За результатами змагань у кінцевій класифікації команда з Івано-Франківщини зайняла 27-е місце, що, враховуючи наш дебют, можна вважати неабияким успіхом.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Робочий день людини повинен починатися не раніше 10:00...
У Британії засудили хірурга-трансплантолога Саймона Бремхолла, який випалював...
У китайському місті Ченгуань хоробрий трирічний малюк вийшов...
Представляємо вашій увазі 25 безцінних порад, які допоможуть...

Loading...
By Комарщук Олександра 16 Лют, 2015 13:49


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +