Франківські боксерки здобули три золота і срібло на міжнародному турнірі

Автор: Єва Жасминова

30 Dec, 2014 13:39

В Івано-Франківську визначилися переможці міжнародного турніру з боксу серед жінок пам’яті Валерія Дем’янова. У ці вихідні наше місто зібрало найсильніших дівчат цього виду спорту.

Не залишилися без нагород й франківські спортсменки. Три золотих і одна срібна медалі – такий здобуток наших боксерок.

Одразу двічі в категорії “Еліта” на найвищу сходинку п’єдесталу піднімалися представниці Івано-Франківська. У вазі 57 кг переможницею стала Ольга Трушик, а в 64 кг непереможною виявилася Іванна Лутчак. У найлегшій вазі (48 кг) серед молоді перше місце здобула Зоряна Бойків. В юніорках відзначилася Христина Ороховська, яка стала другою у вазі 52 кг.

Загалом у турнірі брали участь більше 80 учасниць з 20 регіонів України, а також сім представниць Алжиру.

Змагання проходили за підтримки Національного олімпійського комітету України.