Франківські боксерки побили своїх суперниць на Кубку України

By Турій Роман 17 Вер, 2014 18:45

Схожі публікації

Loading...

Прикарпатські боксерки – вихованки школи вищої спортивної майстерності повернулися з Кубку України, який проводився в м. Моршин Львівської області.

Наші дівчата знову впевнено перемагають у своїх вагових категоріях та здобувають медалі найвищого гатунку.

Зокрема Ірина Винник у своїй вазі +81 зайняла І- місце. Юлія Трушик, також не поступаючись суперницям виборола І- місце. А Марія Богуцька у вазі 54 кг Оля Трушик Оля у вазі 57 кг  зайняли ІІ-місце на турнірі.

Голова регіонального відділення Національного Олімпійського Комітету Мирослав Карабін привітав чемпіонок і призерок Кубку України з здобутками, також подякував за досягнення їхнього тренера Сергія Даниліва.