Франківські атлети позмагались у новорічній першості

By Турій Роман 31 Гру, 2014 18:46

Франківські атлети позмагались у новорічній першості

Схожі публікації

Loading...

У п’ятницю і суботу, 26-27 грудня, в манежі Коледжу фізичного виховання проходила відкрита новорічна першість міста з легкої атлетики.

Змагання проходили серед юнаків та дівчат, які розігрували між собою нагороди у 12 дисциплінах, інформує sport.if.ua.

Результати змагань:

Біг 400 м (юнаки, 1996 і старші)

1 місце – Сеник Станіслав (52,01 с)

2 місце – Грищишин Юрій (52,94 с)

3 місце – Біленко Василь (53,41 с)

Біг 400 м (юнаки, 1997 і молодші)

1 місце – Мудрий Ярослав (55,35 с)

2 місце – Єресман Юрій (56,23 с)

3 місце – Семенюк Іван (56,30 с)

Біг 400 м (дівчата, 1997 і молодші)

1 місце – Мальська Софія (1.05,66 хв.)

2 місце – Дзіворонюк Христина (1.06,45 хв.)

3 місце – Мельничук Христина (1.06,73 хв.)

Біг 400 м (дівчата, 1996 і старші)

1 місце – Дякун Аліна (1.10,25 хв.)

Біг 200 м (дівчата, 1997 і молодші)

1 місце – Сенів Людмила (28,60 с)

2 місце – Куртяк Руслана (28,75 с)

3 місце – Шуляр Юлія (29,13 с)

Біг 200 м (юнаки, 1997 і молодші)

1 місце – Блонський Владислав (25,14 с)

2 місце – Токарський Іван (25,34 с)

3 місце – Данильченко Сергій (25,29 с)

Семенюк Іван (25,59 с)

Біг 200 м (дівчата, 1996 і старші)

1 місце – Дякун Аліна (30,81 с)

Біг 200 м (юнаки, 1996 і старші)

1 місце – Біленко Василь (24,33 с)

2 місце – Сенич Юрій (24,48 с)

3 місце – Біленко Михайло (26,22 с)

Біг 3000 м (дівчата, 1997 і молодші)

1 місце – Атаманюк Роксолана (11.45,90 хв.)

2 місце – Жильцова Вікторія (11.49,20 хв.)

Біг 1500 м (юнаки, 1997 і молодші)

1 місце – Назарійчук Назарій (4.24,0 хв.)

2 місце – Новосад Олександр (4.28,06 хв.)

3 місце – Грузін Олександр (4.30,03 хв.)

Біг 1500 м (молодь, 1996 і старші)

1 місце – Тимків Тарас (4.08,01 хв.)

2 місце – Волуйкевич Павло (4.08,96 хв.)

3 місце – Дяків Дмитро (4,26,37 хв.)

Біг 1500 м (дівчата, 1997 і молодші)

1 місце – Андрюк Ольга (5.07,0 хв)

2 місце – Горіховська Мар’яна (5.12,62 хв.)

3 місце – Хемич Валентина (5.20,76 хв.)

Біг 1500 м (дівчата, 1996 і старші)

1 місце – Келемен Олеся (4.56,0 хв.)

Біг 3000 м (юнаки, 1997 і молодші)

1 місце – Бабій Павло (10.38,0 хв.)

2 місце – Шиш Євген (10.57,42 хв)

Біг 3000 м (юнаки, 1996 і старші)

 1 місце – Тимків Тарас (9.06,71 хв.)

2 місце – Волуйкевич Павло (9.07,23 хв.)

Біг 800 м (дівчата, 1997 і молодші)

1 місце – Горіховська Мар’яна (2.29,81 хв.)

2 місце – Суханова Христина (2.33,77 хв.)

3 місце – Дзіворонюк Христина (2.34,18 хв.)

Біг 800 м (юнаки, 1997 і молодші)

1 місце – Назарійчук Назарій (2.01,65 хв.)

2 місце – Новосад Олександр (2.02,06 хв.)

3 місце – Грузін Олександр (2.08,29 хв.)

Біг 800 м (юнаки, 1996 і старші)

1 місце – Сеник Станіслав (1.55,77 хв.)

2 місце – Грищишин Юрій (1.56,76 хв.)

Спортивна ходьба 3000 м (юнаки, 1997 і молодші)

1 місце – Соловій Олексій (14.23,34 хв.)

2 місце – Яремко Олег (14.43,50 хв.)

3 місце – Дзьон Олег (15.54,50 хв.)

Спортивна ходьба 3000 м (дівчата, 1996 і старші)

1 місце – Суслик Ганна (13.44,57 хв.)

2 місце – Бабінчук Ганна (15.33,66 хв.)

3 місце – Грицак Ольга (16.45,5 хв.)

Спортивна ходьба 3000 м (дівчата, 1997 і молодші)

1 місце – Сологуб Юлія (16.19,07 хв.)

2 місце – Пчелінцева Вікторія (16.37,65 хв.)

3 місце – Соловій Анастасія (17.21,3 хв.)

Біг 50 м (юнаки, 1996 і старші)

1 місце – Джумашинджов Володимир (5.60 с)

2 місце – Шеремета Володимир (5,72 с)

3 місце – Цьок Назарій (7,74 с)

Біг 50 м (юнаки, 1997 і молодші)

1 місце – Токарський Іван (5,95 с)

2 місце – Блонський Владислав (6,03 с)

3 місце – Марцинюк Олег (6,18 с)

Біг 50 м (дівчата, 1996 і старші)

1 місце – Жмурко Тамара (6.37 с)

2 місце – Богачова Софія (7.47 с)

3 місце – Гриб Мар’яна (8.00 с)

Біг 50 м (дівчата, 1997 і молодші)

1 місце – Сенів Людмила (6,37 с)

2 місце – Куртяк Руслана (6,72 с)

3 місце – Шуляр Юлія (7,19 с)

Стрибки в довжину (юнаки, 1996 і старші)

1 місце – Джумашинджов Володимир (6,40 м.)

2 місце – Біленький Володимир (5,88 м.)

Стрибки в довжину (юнаки, 1997 і молодші)

1 місце – Кузів Владислав (5,62 м.)

Стрибки в довжину (дівчата, 1997 і молодші)

1 місце – Тригуб’як Ганна (5,01 м.)

2 місце – Мочарна Ганна (4,70 м.)

3 місце – Гаркот Діана (4,56 м.)

Потрійний стрибок (юнаки, 1996 і старші)

1 місце – Біленький Володимир (12,51 м.)

2 місце – Леник Андрій (12,28 м.)

3 місце – Байляк Степан (11,54 м.)

Потрійний стрибок (юнаки, 1997 і молодші)

1 місце – Кузів Владислав (12,30 м.)

2 місце – Федосюк Василь (11,58 м.)

3 місце – Стефанців Роман (11,20 м.)

Потрійний стрибок (дівчата, 1997 і молодші)

1 місце – Тригуб’як Тетяна (11,85 м.)

2 місце – Бровчук Стефанія (10,32 м.)

3 місце – Мочарна Ганна (10,26 м.)

Метання спису (дівчата, 1997 і молодші)

1 місце – Белова Василина (42,80 м.)

2 місце – Гошовська Лілія (21,61 м.)

3 місце – Лучко Христина (18,50 м.)

Метання спису (юнаки, 1997 і молодші)

1 місце – Костів Володимир (44,50 м.)

2 місце – Різничук Ростислав (42,91 м.)

3 місце – Стефанців Роман (42,70 м.)

Метання спису (чоловіки)

1 місце – Месик Роман (44,50 м.)

Штовхання ядра (чоловіки, 1996 і старші)

1 місце – Шарий Іван (17,40 м.)

2 місце – Іваночко Василь (16,44 м.)

3 місце – Шарий Назарій (15,96 м.)

Штовхання ядра (юнаки, 1997 і молодші)

1 місце – Карюк Іван (17,47 м.)

2 місце – Лебедев Олександр (14,81 м.)

3 місце – Йосипчук Роман (14,00 м.)

Штовхання ядра (дівчата, 1997 і молодші)

1 місце – Белова Василина (12,53 м.)

2 місце – Паньків Христина (12,41 м.)

3 місце – Бойчук Христина (12,38 м.)

Штовхання ядра (дівчата, 1996 і старші)

1 місце – Облещук Галина (18,17 м.)

2 місце – Брайляк Любов (15,80 м.)

3 місце – Змієвська Ярослава (11,15 м.)

Стрибки у висоту (чоловіки, 1996 і старші)

1 місце – Байляк Станіслав (1,75 м.)

2 місце – Леник Андрій (1,65 м.)

Стрибки у висоту (юнаки, 1997 і молодші)

1 місце – Кузів Владислав (1,85 м.)

2 місце – Федосюк Василь (1,70 м.)

3 місце – Дідушко Андрій (1,50 м.)

Стрибки у висоту (дівчата, 1997 і молодші)

1 місце – Тригуб’як Тетяна (1,65 м.)

2 місце – Павлів Юлія (1,40 м.)

3 місце – Струк Надія (-)

Естафета (4х300 м.)

1 місце – Івано-Франківськ (2.50,70 хв.)

2 місце – Івано-Франківськ-2 (2.55,13 хв.)

3 місце – Коломия (3.01,80 хв.)




Схожі новини:

Гравець американського клубу Нью-Інгланд Революшн Кей Камара отримав...
Вболівальники врятували життя польської плавчині Наталі Харлос, яка...
22-річний член збірної України з боксу Артем Усик...
На вулицях переліку міст Бразилії почалися масові заворушення...

By Турій Роман 31 Гру, 2014 18:46


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing



новини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +