Франківська патрульна знову стала чемпіонкою України з тайського боксу (ФОТО)

By Турій Роман 20 Бер, 2017 09:02

Схожі публікації

Loading...

18-19 березня у Білій Церкві відбувся Чемпіонат України з таїландського боксу серед дорослих.

Участь у турнірі прийняла патрульна з Івано-Франківська Людмила Пилипчак – багаторазова чемпіонка України та Європи.

В суботу, через відсутність суперниць, спортсменка провела один фінальний бій. У третьому раунді технічним нок-аутом вона достроково перемогла суперницю з Києва.  Тож знову підтвердила своє чемпіонство.

У неділю Людмила мала “дружню” зустріч з чемпіонкою у нижчій ваговій категорії. У ньому, зізналася “Галці”,  також контролювала весь поєдинок.

Тепер патрульна поліціянтка готується до професійного турніру зі змішаних єдиноборств, який через кілька днів стартує у Києві.

Знову непереможна: івано-франківська патрульна вкотре стала Чемпіонкою України з тайського боксу (ФОТО)