“Франківськ” втретє поспіль непереможний у гостях

Автор: Єва Жасминова

28 Лют, 2016 18:22

БК “Франківськ” у неділю, 28 лютого, втретє поспіль перемагає на виїзді, цього разу – херсонський “ХДУ-Таврійська зірка”.

Нагадаємо, що два тижні тому “Франківськ” проводив дві зустрічі в гостях у “Вінницьких блискавок”. Обидві гри, хоча й в рамках різних турнірів – Чемпіонату України та Кубку України, виграли прикарпатські спортсменки, інформує Sport.if.ua

Дещо нестабільно пройшли всі 40 хвилин матчу в Херсоні наші дівчата. Беззаперечними лідерками вони були рівно першу половину гру. А ось після великої перерви обидві чверті залишилися за “ХДУ-Таврійська зірка”.

Вже з перших хвилин “Франківськ” кинувся вперед. Господарки майданчику намагалися якомога довше стримувати натиск гостей, але вже на 11-у хвилину розрив складав 17 пунктів – 12:29. Ще через три хвилини гандикап виріс до 19 очків – 21:39. Потім прикарпатські спортсменки на декілька хвилин зупинили свій поступ уперед, херсонські дівчата спробували хоча б якось скоротити відстань, але на кожен випад супротивника франківчанки не просто відповідали влучним кидком, а робили таких влучань, як мінімум, на один більше. Тож на перерву між другою та третьою чвертями “Франківськ” вигравав понад 20 пунктів.

Ще до середини третьої десятихвилинки нашим дівчатам вдалося збільшити перевагу до 27 очків, а вже з 26-ї хвилини в атаку пішли опонентки. За наступні п’ять хвилин вони зменшили відрив до 18 пунктів. Проте наша команда не розгубилася, і з 32-ї до 36-ї хвилини тримала “Таврійську зірку” на відстані 21 пункту. Зрозумівши, що суперника реально втримати на прийнятній дистанції, тому можна трошки зекономити сили, “Франківськ” останні три-чотири хвилини вже не пресував, дозволивши Херсону зменшити розрив до 13 очків.

Як і минулого разу, лідером гри в нашій команді стала Анна Стафюк. На її рахунку 23 пункти. Вона ж була найвправнішою і на підбираннях. У компоненті “результативних передач” пальма першості в Дар’ї Завідної.