Франківськ відправляє на конкурс Мінрегіонбуду два проекти

By Турій Роман 2 Жов, 2015 16:55

Франківськ відправляє на конкурс Мінрегіонбуду два проекти

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

Організація щорічного конкурсу Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  «Кращі практики місцевого самоврядування» – унікальна можливість  представити найбільш інноваційні та успішні  проекти, реалізовані  в нашому місті. Конкурс проводиться з 2012 року за методологією Ради Європи.

На нараді, організованій заступником міського голови Богданом Біликом та керуючим справами Андрієм Лисом, визначено два проекти, які братимуть участь на цьогорічному конкурсі від виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Проект «Молодь і влада» – стажування в органах влади  став реальним   кроком  влади до більшої відкритості та прозорості перед громадою і є хорошим стартом для активних молодих людей, які прагнуть пов’язати своє життя із державною службою або займатися активною громадською діяльністю задля блага рідного міста та бути активним учасником  позитивних змін, які відбуваються в Івано-Франківську. За підтримки міського голови Віктора Анушкевичуса працівники виконавчого  комітету Івано-Франківської міської ради спільно із представниками Молодіжного міськвиконкому (дорадчо-колегіальний орган при міському голові)   протягом останніх років вже  неодноразово успішно реалізовують  проект «Молодь і влада» у структурних підрозділах виконавчого комітету. Учасники проекту активно долучаються до різноманітних молодіжних проектів, беруть участь у  виїзних одноденних   стажуваннях в органах міської влади інших міст, а також завдяки сприянню міського голови Віктора Анушкевичуса молодь мала змогу також відвідати міста-побратими:  Жешівський  та Хшанівський муніципалітети (Республіка Польща), Єлгавську міську думу (Латвійська Республіка).

Також Івано-Франківськ представлятиме ще один інноваційний проект – Підвищення економічної активності через використання електронних сервісів та мобільних додатків у м.Івано-Франківську. Використання електронних сервісів: «Електронного персонального кабінету», мобільних додатків  «Мобільний Івано-Франківськ», «Івано-Франківськ для туристів» в діяльності органів влади є важливою складовою покращення бізнес-клімату, в зв’язку з цим в місті за останні роки впроваджуються дієві механізми  отримання послуг, доступу до інформації, налагодження прямого діалогу з владою, розвитку туристичної галузі та залучення інвестицій, що, в свою чергу, дало можливість мінімізувати прояви корупції.

Впровадження цих проектів вже змогли належно оцінити мешканці нашого міста. Учасники проекту «Молодь і влада» мають відчутні переваги при прийомі на роботу в органи виконавчої влади.

Що стосується  «Електронного персонального кабінету», то за 2 місяці його функціонування  зареєстровано 70 користувачів, які отримали близько 100 адміністративних та дозвільних послуг, 20% яких стосувались питань ведення бізнесу у м.Івано-Франківську.

Впровадження мобільного додатку «Мобільний Івано-Франківськ» дало  можливість здійснювати комунікацію влади з представниками бізнесу, громадою міста, потенційними інвесторами (надсилання коментарів до адміністративних та дозвільних послуг, надсилання звернень та запитів разом з фото, зробленим за допомогою смартфона чи планшета, прокладання маршрутів до закладів міста, в тому числі громадським транспортом). Про ефективність використання мобільних додатків свідчить велика кількість скачувань та популярність серед користувачів.

Мобільний додаток «Івано-Франківськ для туристів» ефективно сприяє розвитку туристичного бізнесу в місті, залученню інвесторів  завдяки встановленню інформаційних стендів та вивісок з qr-кодами та доступністю аудіотурів на чотирьох мовах. Додаток забезпечує проведення оглядових турів містом. З часу впровадження мобільного додатку місто відвідують на 30% більше туристів, значно зросла мережа торгових закладів, сфери ресторанного та готельного бізнесу, а це в свою чергу спричинило  ріст інвестицій до найвищого рівня в 2014р. серед міст обласного значення України (2071,8  дол.США на одиницю населення)

Автори проектів мають надію, що впроваджені в нашому місті практики будуть належно оцінені конкурсною комісією та будуть корисними та цікавими для усіх органів місцевого самоврядування, державної влади та сприятимуть  більш довірливим відносинам  між громадами та владою, підвищенню якості надання адміністративних послуг та стандартів діяльності.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


Loading...
By Турій Роман 2 Жов, 2015 16:55


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +