Франківець привів збірну України з баскетболу до світової “бронзи” (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

22 Jun, 2017 16:06

Жіноча збірна України під керівництвом івано-франківського тренера Юрія Процюка перемогла команду Нідерландів у матчі за 3 місце на Чемпіонаті світу з баскетболу 3х3 – 15:13.

Серед переможниць – вихованка калуської школи баскетболу Оксана Молова (Кісільова) та франківка Христина Філевич.

Практично одразу після дивного півфіналу проти Угорщини наші дівчата вийшли на матч за 3 місце проти Нідерландів. “Свіжіші” суперниці відкрили рахунок, та українки нав’язали боротьбу, зрівняли рахунок, і вийшли вперед, йдеться на сайті ФБУ.

Після половини матчу українки були попереду – 7:6. Однак суперниці швидко зрівняли рахунок. Після 7 хвилин гри перевага України все ще була мінімальною – 10:9. І знову Зарицька не реалізувала штрафний. Натомість суперниці зрівняли рахунок.

За 2 хвилини до сирени за рахунку 11:11 знову у нас не пройшов штрафний. Та вже за мить Зарицька виправилася – два влучання з лінії.

На початку заключної хвилини рахунок був рівний – 13:13. Українки стримали атаки суперниць. За 5 секунд до кінця Завідна реалізувала два штрафних, які і стали переможними для України.

Вдруге поспіль жіноча збірна України виборола медалі чемпіонату світу з баскетболу 3х3. Нагадаємо, на минулому мундіалі в Китаї наша команда стала другою.