Франківчанка Вікторія Гоголь стала призеркою тенісного турніру і виграла 25 тисяч доларів

Автор: Турій Роман

03 Aug, 2015 17:15

Франківчанка Вікторія Гоголь стала другою на тенісному турнірі «LBS-Cup Tennis Hechingen» в німецькому Хехінгені.

Ці змагання збирають відомих тенісистів віком до 21 року вже понад 30 років. Родзинкою цьогорічних змагань став розіграш Wildcard на турнір Міжнародної тенісної федерації «25 000$ HECHINGEN», який проходитиме з 10 по 16 серпня.

Вікторія Гоголь була четвертою сіяною на турнірі, що дозволило їй почати турнір з другого кола основної сітки. У ньому вона завдала поразки Кароліні Саутер з рахунком 6:1; 6:1. Далі була чвертьфінальна гра з Емелі Раідіт – перемога за Вікторією 7:6; 6:1. На шляху до фіналу стояла Марія Шнайдер, яка перед цими змаганнями успішно відіграла у серії Міжнародних турнірів. Вікторія продемонструвала емоційну стійкість і тактичну грамотність. Суперниця протидіяла лиш у першому сеті, який тривав більше години і закінчився перемогою українки – 6:4. У другому сеті – 6:1 за франківчанкою.

Фінальна гра виявилася динамічною та виснажливою. Німкеня Сабріна Рідбергер продемонструвала клас німецької школи тенісу. Їй гідно протистояла Вікторія Гоголь. Велика кількість тривалих розіграшів, агресивні подачі, якісні укорочені удари – всі ці технічні елементи були присутні у грі суперниць фіналу. Перемогу святкувала Рідбергер – 6:3; 6:2.

Однак Вікторія таки зуміла вибороти спеціальний приз – Wildcard у кваліфікацію турніру в Хехінгені з призовим фондом у 25 тис. доларів.