ФК “Прикарпаття” зіграв на виїзді у нічию

Автор: Застава Максим

07 Жов, 2017 19:15

У суботу, сьомого жовтня футбольний клуб “Прикарпаття” провів черговий матч чемпіонату України серед команд другої ліги. Цього разу гра відбулася в гостях – у тернопільської “Ниви”.

Матч відбувся на стадіоні смт. Вишнівець, у Збаразькому районі Тернопільської області.

Хлопці зіграли внічию 3:3, інформує кореспондент “Галка“.

Зі старту поєдинку ініціативу взяли господарі поля. Вже на шостій хвилині суперники забили м’яча у ворота “Прикарпаття”. Проте такий рахунок тривав недовго і вже через п’ять хвилин Ігор Худобяк зрівняв його до 1:1. Проте наприкінці першого тайму гравці “Ниви” забили ще один гол у ворота “Прикарпаття”.

Другий тайм розпочався з того, що у ворота “Ниви” гол забив Роман Прошак. Так франківські футболісти вдруге зрівняли рахунок, який став 2:2.

Ще через 20 хвилин тернополяни забили у наші ворота третього м’яча. Згодом рахунок знову зрівнявся – 3:3. Третій гол забив Владислав Примак. З таким рахунок матч і завершився.