ФК “Прикарпаття” у драматичному матчі на виїзді поступився “Балканам” (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

03 Лис, 2018 16:01

У суботу, третього листопада, відбувся матч 16 туру чемпіонату серед команд Першої ліги. ФК “Прикарпаття” зіграє з одеською командою “Балкани”.

На 23-тій хвилині “Прикарпаття” пропустило гол. Та вже у першій атаці-відповіді після розіграшу кутового забив Василь Француз, зрівнявши рахунок, інформує кореспондент “Галки” з місця гри.

У другому таймі, на 57-ій хвилині, після сольного проходу правим флангом забив гол у ворота суперника Богдан Оринчак. Однак, на 66-ій хвилині господарі зрівняли рахунок – “2-2”.

На 81-ій хвилині “Балкани” втретє влучили у ворота “Прикарпаття”. Матч завершився із рахунком “3-2” на користь супротивників.

Після матчу місцеві вболівальники закидали франківських фанатів сміттям.