ФК “Калуш” на виїзді впевнено переграв “Буковину”

10 Sep, 2018 10:04

9 вересня в рамках восьмого туру Другої ліги ФК “Калуш” зіграв на виїзді з чернівецькою “Буковиною”.

У цьому матчі сильнішими виявилися прикарпатці, які переграли господарів поля з розгромним рахунком 0-3, інформує “Галка”.

Гості відкрили рахунок всередині першого тайму, – на 21-ій хвилині відзначився Юрій Голубка. До кінця першої 45-хвилинки рахунок не змінився, і суперники пішли на перерву при мінімальній перевазі “Калуша” 0-1.

Подвоїти рахунок калушани зуміли на 66-ій хвилині матчу, – точним ударом відзначився Дмитро Скакун. А ще через п’ять хвилин Андрій Кохман довів рахунок до розгромного.

Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу гостей – 0-3.

Наразі ФК “Калуш” очолює турнірну таблицю групи “А, маючи в своєму активі 15 очок.

1 Калуш“Калуш” 8 4 3 1 10-5 15
2 Черкащина-Академія“Черкащина-Академія” 8 4 3 1 10-8 15
3 Минай“Минай” 8 3 2 3 11-9 11
4 Нива“Нива” В 8 2 5 1 8-6 11
5 Полісся“Полісся” 8 2 5 1 6-6 11
6 Нива“Нива” Т 8 2 4 2 6-7 10
7 Буковина“Буковина” 8 3 1 4 11-14 10
8 Верес“Верес” 8 2 2 4 4-7 8
9 Чайка“Чайка” 8 1 4 3 5-5 7
10 Поділля“Поділля” 8 1 3 4 6-10 6