ФК “Калуш” на Черкащині зазнав першої поразки в сезоні (ВІДЕО)

12 Сер, 2018 11:28

У четвертому турі Другої ліги зустрічалися два лідери турнірної таблиці групи А – “Калуш” і “Черкащина-Академія”. Прикарпатський клуб на виїзді в результативному матчі мінімально поступився господарям поля.

Ще в першому таймі “Черкащина-Академія” змогла двічі забити, залишивши свої ворота сухими, – на 22-ій і 34-ій хвилині відзначився Андрій Сторчоус, інформує “Галка” з посиланням на сайт ПФЛ України.

У середині другої 45-хвилинки калушани заробили пенальті, який вдало реалізував Дмитро Скакун. Так на 61-ій хвилині прикарпатці скоротили відставання (2-1).

Через деякий час господарі знову змогли забити, – у воротах калушан “розписався” Олег Тарасенко.

Втім останнє слово все-таки було за ФК “Калуш”. Під завісу поєдинку на 93-ій хвилині Дмитро Скакун оформив дубль, а фінальний свисток зафіксував перемогу “Черкащини-Академії” з рахунком 3-2.

Після цього матчу, черкащани стали одноосібними лідерами Другої “А” ліги з 10-ма очками. ФК “Калуш” же до початку недільних матчів знаходиться на другій сходинці, маючи в активі 7 пунктів.

1 Черкащина-Академія“Черкащина-Академія” 4 3 1 0 5-2 10
2 Калуш“Калуш” 4 2 1 1 4-3 7
3 Минай“Минай” 3 2 0 1 4-2 6
4 Буковина“Буковина” 4 2 0 2 5-5 6
5 Чайка“Чайка” 4 1 2 1 4-2 5
6 Полісся“Полісся” 3 1 2 0 1-0 5
7 Поділля“Поділля” 4 1 2 1 1-2 5
8 Нива“Нива” В 3 0 2 1 1-2 2
9 Нива“Нива” Т 3 0 1 2 1-4 1
10 Верес“Верес” 4 0 1 3 1-5 1