Фахівці Прикарпаття перевірили якість води у Дністрі

By Борис Марія 6 Жов, 2015 20:46

Фахівці Прикарпаття перевірили якість води у Дністрі

Схожі публікації

Загрузка...

На Прикарпатті проводять оцінку якості поверхневих вод головних річкових басейнів області.

Дослідження якості води річки Дністер у звітний період проводилися у створі в місті Галич на території Івано-Франківської області, на кордоні з Львівською областю у створі в селі Сівка Войнилівська, на кордоні з Чернівецькою та Тернопільською областями у створах в селах Устечко та в  Довге.

За даними гідрохімічних досліджень встановлено, що середні величини показників якості води у річці Дністер не перевищують граничнодопустимих концентрацій. Протягом останніх років спостерігалася тенденція до їх зниження, а за 2012 – 2014 роки показники стабілізувалися.

Із чотирьох створів спостережень за станом якості води на р. Дністер, максимальні значення забруднюючих речовин зафіксовані у створі в с.Устечко, вміст солей в 1,4 рази вищий у порівнянні з їх вмістом у створах в м. Галич та в с. Довге.

“Води в р. Дністер у створі в с. Устечко, за еколого-санітарними критеріями, є ІІІ класу 4 категорії і за їх станом – “задовільні”, за ступенем чистоти – “слабо забруднені”, а в цілому, відповідно до Методики екологічної оцінки якості поверхневих вод, за відповідними категоріями води в річці – ІІ класу якості, 3 категорії і за їх станом – “добрі”, а за ступенем чистоти – “досить чисті”. Аналіз значень блокових індексів показує, що в р. Дністер забруднення води проходить в основному за еколого-санітарними показниками – біогенними речовинами і надмірною кількістю органічних речовин природного походження”, – наголосив керівник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ріяфет Гасимов.

В управлінні екології та природних ресурсів облдержадміністрації розповідають, що така оцінка, за гідрохімічними показниками у області, здійснювалась на основі аналізу середньомісячних величин гідрохімічних показників у порівнянні з відповідними значеннями їх граничнодопустимих концентрацій  та фоновими показниками.

Інформує ОДА.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


Loading...
By Борис Марія 6 Жов, 2015 20:46


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +