Енергетики відповіли коли і кому вимикатимуть світло в області

By Комарщук Олександра 3 Гру, 2014 18:47

Енергетики відповіли коли і кому вимикатимуть світло в області

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

Пропонуємо вашій увазі відповіді на актуальні запитання щодо запровадження Графіків аварійних вимкнень у Івано-Франківській області.Чому вимикають електроенергію в Івано-Франківській області?
В Івано-Франківській області, як і у всій країні введено в дію Графіки аварійних вимкнень електропостачання через виникнення дефіциту потужності в єдиній енергосистемі України для збереження її цілісності. Дефіцит виник через аварійну зупинку енергоблоку на Запорізькій АЕС, тої електроенергії, що виробляється електростанціями недостатньо.

Хто дає вказівку про вимкнення електропостачання?
Вказівку «вимикати» енергокомпанії дає диспетчер ДП «НЕК «Укренерго», який зобов’язує диспетчера обленерго вимкнути доведену потужність.

Кого вимикають?
У Графіках аварійних вимкнень споживачі поділені на 10 черг – перші п’ять – підприємства, другі п’ять – населення. Яку чергу вимикати і, коли її вмикати, визначає диспетчер ДП «НЕК «Укренерго».

На який час вимикають? 
Як правило, вимкнення тривають до двох годин, але за рішенням диспетчера ДП «НЕК «Укренерго» вони можуть бути тривалішими.

Чим може диспетчер обленерго не послухатися і не відключити світло?
Диспетчер обленерго не має права не виконати вказівки диспетчера ДП «НЕК «Укренерго». Графіки аварійних вимкнень є обов’язковим до виконання. Диспетчер зобов’язаний протягом 15 хвилин з моменту отримання вказівки виключити споживачів.

Чому не попереджають споживачів? Чи може обленерго передбачити кого і коли будуть виключати?
Вимкнення відбуваються в режимі реального часу, вказівки про вимкнення надходять протягом дня і не мають планового характеру, тож передбачити кого саме і коли виключать і, відповідно, попередити споживачів енергокомпанія не може.

Як поводити себе споживачам електроенергії, якщо світло можуть вимкнути кожної хвилини?
В умовах аварійних відключень електропостачання споживачам рекомендується не користуватися ліфтами, вимикати електроприлади, виходячи з дому, пильнувати котли, особливо твердопаливні, використовувати електроенергію ощадливо.

Період дії графіків
Графіки обмеження споживання електричної енергії та потужності, графіки аварійних вимкнень електроенергії, спеціальні графіки аварійних вимкнень електроенергії запроваджуються на рік і складаються щороку за погодженням з Івано-Франківською облдержадміністрацією.

Умови застосування
Дефіцит електричної потужності або палива, порушення стійкості роботи енергетичної системи, аварійна ситуація на електроенергетичному обладнанні.

Мета
Забезпечення сталої роботи енергетичної системи, запобігання виникненню особливої системної аварії, ліквідація аварійних ситуацій на електроенергетичному обладнанні.

Хто вводить в дію графіки?
Графіки вводить в дію диспетчер НАК «Укренерго». Він дає відповідну вказівку диспетчерам оперативно-диспетчерських служб енергокомпанії, які зобов’язані провести вимкнення споживачів протягом 15 хвилин з отримання вказівки.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

У Тернополі на проспекті Степана Бандери на пішохідному...
Міністр енергетики Володимир Демчишин обіцяє, що в Україні...
Будинок-термос облаштував мешканець Івано-Франківська Микола Яцинович.
Змінено порядок нарахування (визначення) плати за послуги з...

Loading...
By Комарщук Олександра 3 Гру, 2014 18:47


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +