Енергетичне дербі завершилось нічиєю

By Турій Роман 16 Лис, 2014 09:26

Схожі публікації

Loading...

У Львові футзалісти івано-франківського “Урагану” зіграли внічию з “Енергією” – 3:3.

Для “Урагану” цей поєдинок розпочався геть погано. Іванофранківці дозволили своїм опонентам реалізувати два з трьох своїх моментів. В результаті гості вже на 3-й хвилині “горіли” з рахунком 0:2. Здавалося, що після такого дебюту “ураганівці” “попливуть”. Однак підопічні Івана Скіцка знайшли в собі сили вирівняти гру. Більше того – у “драконів” почали з’являтися моменти . Так, Михайло Зварич, отримавши пас від Сімки, вийшов на побачення з Кардашем і зміг його переграти. Рахунок став 2:1 на 14-й хвилині.

Другий тайм розпочався з обопільних небезпечних моментів. І якщо Біров зміг впоратися з ударом Багряка, то Горбатому зрівняти рахунок завадила поперечина. Однак другий гол у ворота “Енергії” з часом все-таки “прикотився”. Стався він після того, як Боргун, який перед цим не зумів пробити Кардаша, з другої спроби все ж виявився більш удачливим – 2:2.

Такий поворот подій явно не влаштовував “Енергію”, яка не збиралася віддавати очки в дербі.Тож “біло-зеленим” таки вдалося остудити запал гостей. На 36-й хвилині Федюк не тільки оформив дубль, але й став автором одного з найкрасивіших голів в цьому сезоні, зважившись на дальній удар у “дев’ятку”. М’яч по хитромудрій траєкторії полетів у напрямку володінь Бірова, “поцілував” штангу, а вже від неї влетів у ворота!

Проте, підопічні Івана Скіцка не знітилися і досить-таки швидко зрівняли рахунок – на цей раз відповідь у “драконів” тримав досвідчений Сімка – 3:3.