Екслюзив “Галки”: на думку фіскалів в місті працюють понад 300 мінімізаторів податків (СПИСОК)

By Вадим Войтик 17 Лис, 2014 11:09

Екслюзив “Галки”: на думку фіскалів в місті працюють понад 300 мінімізаторів податків (СПИСОК)

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

В розпорядженні Галки опинився свіжий перелік суб’єктів господарювання, «по яких існують ризики щодо порушення вимог законодавства про працю». 

Очевидно, що маються на увазі підприємці та підприємства, які за обсягами обігу, сплати податків та за кількістю найманих працівників відрізняються від середньостатистичних міських показників чи рекомендованих при визначенні «ризиковості» показників.

Згідно рекомендацій чиновників, керівникам міських комунальних підприємств рекомендується “опрацювати матеріали стосовно СГД, по яких існують ризики щодо порушення вимог законодавства про працю та надалі враховувати у своїй роботі в межах компетенції. У разі виявлення «ризикових» СГД в процесі опрацювання матеріалів, керівникам рекомендується інформувати відповідні служби.

Водночас прямої заборони на господарські стосунки з «мінімізаторами» рекомендації не містять.

Для юридичних осіб чиновники встановили наступну планку підозр на ухилення: доходи  з 01.08.2013 по 31.07.2014  понад один мільйон гривень і менше шести найманих працівників станом на серпень цього року.

Таких підприємств за підсумками третього кварталу 2014 року в Івано-Франківську нарахували аж 318. І це при тому, що за другий квартал за тими ж критеріями полічили лише 141 фірму.

Серед них фармацевтичні та медичні компанії “Аптека Аронія” та “Світ ліків”, “Актив ІВ”, автотрейдери «Галичина-Авто», «Богдан-Авто», торгівелні компанії “СВ-Ком”, “Прикарпатська фінансова компанія”.

Чи не найбільше у списку будівельних компаній: “Франківськміськбуд”, “Будзахід”, “Мельник”, “Будінвест”, “Арс-Буд”, “Скол”, Тора-10″ та інші.  Скажімо ПП “Бастіонбуд”, яке спеціалізується на організації будівництва будинків отримало біля 10 млн. доходу. При цьому на підприємстві рахувалися лише два штатні працівники з середньою зарплатою в 1345 грн.

Повний список «ризикованих», на думку чиновників, підприємств можна завантажити за посиланням.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Кабінет міністрів розробляє механізм монетизації невикористаних під час...
Лоукост Ryanair змінює багажну політику. Велику ручну поклажу...
Чоловік проковтнув понад один кілограм кокаїну, пересипавши його у...
Найкраще їхати худнути в Дубаї, оскільки там за...

By Вадим Войтик 17 Лис, 2014 11:09


Загрузка...

Написати коментар

2 коментаря

 1. Франківець Листопад 18, 10:22

  Перш ніж робити такі гучні заяви, перевіряйте достовірність такої інформації, а то ще можна нарватись на позов про підрив ділової репутації. Спершу необхідно вникнути в суть терміну – “мінімізатор” і спитати тих мудрих аналітиків-фіскалів, чим вони керувались при формуванні таких даних. Як відомо, мінімізація платежів може відбуватись у законний спосіб. А наявність доходу та відсутність якоїсь там віртуальної на думку фіскалів чисельності працюючих – це не спосіб мінімізації, це спосіб ведення бізнесу. А хтось подумав з них чи потрібні фірмі, яка займається організацією будівництва, наймані працівники? Ні, бо розуму не стало відрізнити КВЕДИ організація будівництва від будівництво будівель. Для організації будівництва достатньо директора, бухгалтера і засновника в одній особі, щоб підписувати договори із замовниками будівництва (фізичними особами) та підрядними організаціями, які будуть безпосередньо будувати. Є різниця? От тих, що безпосередньо здійснюють будівництво і аналізуйте на предмет наявності працюючих, а не організаторів будівництва. Але, знову ж таки, спочатку треба відібрати тих, хто сам будує, де ті аналітики мудрі? І, як результат, вся дана стаття – повна маячня, яка може негативно вплинути на думку споживачів ринку будівництва в області. Задумайтесь адміністратори сайту, бо на другий раз просто критикою не обійдеться, комусь прийдеться відповісти за ці слова!!!

  Reply to this comment
 2. Франківець Листопад 18, 10:37

  А далі ще цікавіше: хто буде відповідати за це?
  Перелік відомостей, які містять службову інформацію в органах ДФС. ЗАТВЕРДЖЕНО
  наказ ДФС від 28.08.14 № 88.
  1. Податкова інформація та перевірочна робота: п.1.7 1.7. Ідентифікаційні ознаки суб’єкта (для резидентів — код ЄДРПОУ або ДРФОУ, назва, місце знаходження, для нерезидентів — назва, адреса) із зазначенням обсягів операцій у вартісних або кількісних показниках, якщо вони не є предметом відповіді на запити компетентного органу іноземної держави згідно з положенням міжнародних договорів України в галузі оподаткування.
  Така інформація має гриф „Для службового користування”. От тепер поясність як Ви її отримали?

  Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +