Два “срібла” і “бронзу” вибороли франківські тхеквондисти на змаганнях у Харкові (ФОТО)

14 Лис, 2018 17:39

Днями спортсмени Івано-Франківської міської філії Національної федераціїї Таеквон-До І.Т.Ф. України на відбірковому Кубку в Харкові вибороли дві срібні та бронзову медаль.

Змагання зібрали понад 650 юнаків, юніорів і дорослих, і вони є першим етапом відбору до Національної збірної команди України для участі в Чемпіонаті Європи та Світу 2019 року, інформує Sport.if.ua.

Прикарпатськими призерами та кандидатами до збірної стали Валентин Слюсар і Олександра Кінаш, які вибороли срібні нагороди та Іван Яковишин, який здобув “бронзу”.

Всі спортсмени є вихованцями Олександра Дмитрува, президента Івано-Франківської обласної філії Таеквон-До ІТФ України та представниками спортивного клубу “COBRA”.