Два івано-франківські університети перевірили на відкритість веб-сайтів

By Людмила Баран 10 Гру, 2015 11:19

Два івано-франківські університети перевірили на відкритість веб-сайтів

Схожі публікації

Loading...

Інститут розвитку регіональної преси оприлюднив результати моніторингу відкритості 101 веб-сайту вищих навчальних закладів (ВНЗ) України.

Середній показник інформаційної відкритості веб-сайтів ВНЗ України, щодо яких проводився в 2015 році моніторинг, становить 38,97%.

На 21-ому місці цього рейтингу Івано-Франківський національний медичний університет з показником 46,29%. На 29-ому Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (43,76).

Моніторинг було проведено у співпраці з Міністерством освіти і науки України з метою оцінки якості інформування іноземних громадян про умови вступу до ВНЗ України, та про навчання в них.

У ході моніторингу експерти перевірили, чи оприлюднено на офіційних веб-сайтах ВНЗ України відомості про: факультети, інститути та інші структурні підрозділи, які надають освітні послуги іноземним громадянам;  умови прийому на навчання до ВНЗ, в тому числі іноземних громадян та осіб без громадянства; загальна інформація про навчальний процес для іноземних студентів; інформація про програми та курси, що викладаються іноземними мовами; інформація про перебування іноземних громадян в Україні та інша важлива інформація, необхідна для іноземних студентів, у тому числі, чи ця інформація викладена іноземними мовами.

 
Схожі новини:

Bookchallenge_ua — проект письменників Катерини Бабкіної та Марка Лівіна, які...
Щоб дитина не нудьгувала на пляжі, звичайно, можна...
Студенти-переселенці зі сходу мають час до 19 грудня,...
У книгарні “Є” 3 червня відбулися поетичні читання...

Loading...
By Людмила Баран 10 Гру, 2015 11:19


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +