ДТЕК інвестував в охорону праці та промислову безпеку Бурштинської ТЕС в 2014 році

By Турій Роман 26 Лют, 2015 13:40

ДТЕК інвестував в охорону праці та промислову безпеку Бурштинської ТЕС в 2014 році

Схожі публікації

Loading...

Аби поліпшити умови праці та промислову безпеку на Бурштинській ТЕС ДТЕК витратив в 2014 році більше 10 млн грн.

На ці кошти були придбані сучасний спецодяг і захисні засоби для всіх енергетиків ТЕС, оновлено освітлення та санітарно-побутові умови у приміщеннях, а також триває встановлення промислової автоматичної системи пожежогасіння у машинному залі станції.

«Для компанії питання безпеки праці є пріоритетним, адже люди – найбільша і головна цінність. Ми дбаємо за життя і здоров’я наших працівників. Дотримання вимог міжнародного стандарту OHSAS дозволить нам вийти за рамки традиційного розуміння охорони та безпеки праці, систематизувати наші напрацювання в цих питаннях, залучити усіх співробітників у побудову ефективної системи безпеки праці», – зазначив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.

У 2014 році на ДТЕК Бурштинській ТЕС було запроваджено ряд великих проектів у сфері охорони праці та промислової безпеки:

  • Триває технічне переоснащення об’єктів станції автоматичними установками пожежної сигналізації. Автоматична система пожежогасіння вкрай важлива не тільки для мінімізації збитку при пожежі, але і для підвищення безпеки життя і здоров’я співробітників станції.  Програма виявляє пожежу на ранній стадії, передає інформацію в систему оповіщення персоналу і допомагає керувати евакуацією людей. Змонтовано систему автоматичного охолодження пристроїв перекриття машинного залу і пожежогасіння турбоагрегату на енергоблоці № 5. В цілому інвестиції на придбання та обслуговування засобів протипожежного захисту в 2014 році становлять 4,4 млн грн.
  • На придбання сучасних засобів індивідуального захисту для енергетиків ДТЕК Бурштинської ТЕС (сучасного спецодягу, взуття, касок, окулярів) в 2014 році компанія направила 3,8 млн грн. Новітні засоби індивідуального захисту, спецодяг дозволили підвищити рівень безпеки праці й мінімізувати випадки виробничого травматизму.
  • 2,1 млн інвестовано в освітлення енергоблоків, санітарно-побутових приміщень та робочих місць, в проведення навчання з охорони праці та пожежної безпеки, змагань з пожежної безпеки, в тому числі для студентів енергетичного коледжу та на медичні огляди працівників електростанції.

Нагадаємо, що ДТЕК Бурштинська ТЕС разом з іншими двома електростанціями ДТЕК Західенерго (ДТЕК Добротвірська ТЕС та ДТЕК Ладижинська ТЕС) у минулому році успішно пройшла сертифікацію на відповідність вимогам міжнародного стандарту OHSAS 18001:2007. Система управління охороною праці за стандартом OHSAS спрямована на зниження ризиків травмування персоналу, запобігання нещасних випадків та в кінцевому результаті істотне зменшення кількості виробничих травм.
Схожі новини:

Уряд України готує масштабні пропозиції щодо приватизації державних...
Олігархам вигідна девальвація гривні, навіть до позначки у...
Міністерство фінансів спростить процедуру надання дозволів місцевим бюджетам...
Національний банк підвищив офіційний курс гривні встановлюється ним...

By Турій Роман 26 Лют, 2015 13:40


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +