ДТЕК інвестував в охорону праці та промислову безпеку Бурштинської ТЕС в 2014 році

By Турій Роман 26 Лют, 2015 13:40

ДТЕК інвестував в охорону праці та промислову безпеку Бурштинської ТЕС в 2014 році

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

Аби поліпшити умови праці та промислову безпеку на Бурштинській ТЕС ДТЕК витратив в 2014 році більше 10 млн грн.

На ці кошти були придбані сучасний спецодяг і захисні засоби для всіх енергетиків ТЕС, оновлено освітлення та санітарно-побутові умови у приміщеннях, а також триває встановлення промислової автоматичної системи пожежогасіння у машинному залі станції.

«Для компанії питання безпеки праці є пріоритетним, адже люди – найбільша і головна цінність. Ми дбаємо за життя і здоров’я наших працівників. Дотримання вимог міжнародного стандарту OHSAS дозволить нам вийти за рамки традиційного розуміння охорони та безпеки праці, систематизувати наші напрацювання в цих питаннях, залучити усіх співробітників у побудову ефективної системи безпеки праці», – зазначив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Андрій Шувар.

У 2014 році на ДТЕК Бурштинській ТЕС було запроваджено ряд великих проектів у сфері охорони праці та промислової безпеки:

  • Триває технічне переоснащення об’єктів станції автоматичними установками пожежної сигналізації. Автоматична система пожежогасіння вкрай важлива не тільки для мінімізації збитку при пожежі, але і для підвищення безпеки життя і здоров’я співробітників станції.  Програма виявляє пожежу на ранній стадії, передає інформацію в систему оповіщення персоналу і допомагає керувати евакуацією людей. Змонтовано систему автоматичного охолодження пристроїв перекриття машинного залу і пожежогасіння турбоагрегату на енергоблоці № 5. В цілому інвестиції на придбання та обслуговування засобів протипожежного захисту в 2014 році становлять 4,4 млн грн.
  • На придбання сучасних засобів індивідуального захисту для енергетиків ДТЕК Бурштинської ТЕС (сучасного спецодягу, взуття, касок, окулярів) в 2014 році компанія направила 3,8 млн грн. Новітні засоби індивідуального захисту, спецодяг дозволили підвищити рівень безпеки праці й мінімізувати випадки виробничого травматизму.
  • 2,1 млн інвестовано в освітлення енергоблоків, санітарно-побутових приміщень та робочих місць, в проведення навчання з охорони праці та пожежної безпеки, змагань з пожежної безпеки, в тому числі для студентів енергетичного коледжу та на медичні огляди працівників електростанції.

Нагадаємо, що ДТЕК Бурштинська ТЕС разом з іншими двома електростанціями ДТЕК Західенерго (ДТЕК Добротвірська ТЕС та ДТЕК Ладижинська ТЕС) у минулому році успішно пройшла сертифікацію на відповідність вимогам міжнародного стандарту OHSAS 18001:2007. Система управління охороною праці за стандартом OHSAS спрямована на зниження ризиків травмування персоналу, запобігання нещасних випадків та в кінцевому результаті істотне зменшення кількості виробничих травм.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Ощадбанк запровадив кредитні канікули для позичальників – військовослужбовців...
Відтепер повідомлення та декларацію про початок виконання підготовчих...
У Полтавській області за білборд з дівчиною у білизні...
Найкраще їхати худнути в Дубаї, оскільки там за...

Loading...
By Турій Роман 26 Лют, 2015 13:40


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +