Дохід обласного бюджету минулого року збільшився на 6,5 мільйонів гривень

By Людмила Баран 17 Бер, 2015 19:03

Дохід обласного бюджету минулого року збільшився на 6,5 мільйонів гривень

Схожі публікації

Загрузка...

Незважаючи на складну ситуацію в державі, дохідну частину обласного бюджету в 2014 році вдалося збільшити на 6,5 мільйонів гривень.

Про це поінформувала під час публічного представлення звіту щодо виконання бюджетних показників директор департаменту фінансів облдержадміністрації Галина Карп, передає прес-служба ОДА.

За її словами, до загального та спеціального фондів впродовж року надійшло 1, 319 мільярдів гривень.

«Це дало змогу вчасно профінансувати всі захищені статті бюджету, виплатити соціальні допомоги, − зауважила вона  − До речі, з обласного бюджету фінансується 142 установи, де є майже 20 тисяч працівників».

Як розповіла Галина Карп, до бюджету було спрямовано 87,7 млн. грн. власних надходжень бюджетних установ, 14 млн. грн. транспортного податку (за першу реєстрацію транспортних засобів), 21,4 млн. грн. екологічного податку.

У видатках бюджету, які складали 1,325 млрд. грн., найбільшу питому вагу займали витрати на систему охорони здоров’я (51,5%), освіту (27,6%), соціальний захист і забезпечення (5%). Передбачалися також видатки на проведення мобілізаційних заходів.

«Було створено цільовий фонд, джерелами наповнення якого стали благодійні пожертви фізичних та юридичних осіб, які спрямовувалися на фінансування видатків, необхідних для забезпечення мобілізаційних заходів та заходів із територіальної обороноздатності, − зазначила Галина Карп. − Таких видатків проведено у сумі 5,5 мільйонів гривень із надходжень у 6 мільйонів гривень. Залишок є на рахунку обласного бюджету».

Також зазначалося, що область отримала субвенцію з Державного бюджету в сумі 30,5 млн. грн., з якої 25,9 млн. грн. – субвенції на ремонт доріг комунальної власності.

Про використання бюджетного фінансування прозвітували керівники департаментів облдержадміністрації, які є розпорядниками коштів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:


By Людмила Баран 17 Бер, 2015 19:03


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +