До органів ДФС Прикарпаття надійшло 35 письмових звернень громадян

By Турій Роман 17 Бер, 2015 09:50

Схожі публікації

Loading...

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, протягом січня – лютого 2015 року від громадян надійшло 35 письмових звернень. З них 33 звернення, або 94 відсотки, складають заяви (клопотання) та 2, або 6 відсотків – скарги на недоліки в роботі територіальних органів ДФС.
Найчастіше громадяни зверталися за роз’ясненнями щодо нарахування та сплати податків, зборів, платежів. Також вони цікавились питаннями контрольно-перевірочної роботи, порядком здійснення реєстрації та обліку платників та інформували про факти ухилень від сплати податків тощо.

За словами начальника відділу реєстрації платників та електронних сервісів ГУ ДФС в області Вікторії Слободян, всі звернення взяті на контроль, проведені відповідні контрольні-перевірочні заходи, заявникам направлені відповіді у визначені законодавством терміни.
За результатами розгляду скарг, факти, викладені в них, не знайшли свого підтвердження.

«Фахівці фіскальної служби області приділяють значну увагу зверненням громадян, оскільки лише завдяки відкритому діалогу з громадянами та платниками податків, заснованому на взаємній повазі, можна забезпечити підвищення рівня добровільної сплати податків», – зазначила Вікторія Слободян.

Нагадаємо, право на звернення – є одним із засобів захисту прав та законних інтересів громадян, яке закріплено основним Законом держави – Конституцією України та Законом України №393/96-ВР від 02.10.1996 року «Про звернення громадян».
Схожі новини:

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах...
Державній фіскальній службі не уникнути повного оновлення кадрового складу. Про це...
За рішенням суду  2014 року скасовано державну реєстрацію...
Комунальне підприємство «Єдиний розрахунковий центр» розрахунковий центр спростовує...

By Турій Роман 17 Бер, 2015 09:50


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +