До 10 листопада в місті мають зникнути літні майданчики

By Дейчаківська Софія 3 Лис, 2015 17:15

До 10 листопада в місті мають зникнути літні майданчики

Схожі публікації

Loading...

Управління торгівлі виконавчого комітету міської ради повідомляє, що  відповідно  до п. 2.1 Положення  «Про  розміщення  та  порядок облаштування літніх торгових майданчиків у м.Івано-Франківську» – літній торговий майданчик функціонує в теплий період року з 01 квітня по 01 листопада.

Після закінчення вказаного терміну, власник літнього торгового майданчика виконує його демонтаж в 10-денний термін, а територію приводить до належного стану.

Разом з тим повідомляємо, що контроль за функціонуванням літнього торгового майданчика здійснює рейдова група, уповноважені органи виконавчого комітету міської ради та комісія з організації сезонної торгівлі. При виявленні самовільно встановлених на території м.Івано-Франківська літніх торгових майданчиків після терміну їх функціонування, зокрема з 01.11.2015 року, виконавчий комітет міської ради виносить рішення про демонтаж самовільно встановлених літніх торгових майданчиків відповідно до положення «Про порядок звільнення земельних ділянок, що зайняті без правових підстав та належать до комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська».

Одночасно повідомляємо, що виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради  прийнято рішення від 26.02.2015р. за  № 111 «Про затвердження порядку розміщення всесезонних торгових майданчиків біля стаціонарних закладів ресторанного господарства». Так, пунктом  4 даного рішення передбачені умови відповідно до яких можливо  отримати погодження на розміщення та облаштування всесезонного торгового майданчика.

 
Схожі новини:

“Укренерго” не планує відключати споживачам електроенергію в різдвяний...
Національна комісія, яка здійснює держрегулювання у сфері енергетики...
Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), асоціації власників житлових...
Кабінет міністрів вніс на розгляд Верховної Ради законопроект...

Loading...
By Дейчаківська Софія 3 Лис, 2015 17:15


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +