“Дніпро” розгромив “Русенборг” та красиво покинув Лігу Європи

Автор: Турій Роман

11 Гру, 2015 00:47

Дніпропетровський “Дніпро” у рамках 6-го туру групового етапу Ліги Європи здобув переконливу перемогу над норвезьким “Русенборгом” (3:0).

Команда Мирона Маркевича продемонструвала хорошу, якісну гру, а головне зуміла забити три голи та втримати свої ворота сухими. Перші два м’ячі на рахунку Матеуса, а крапку у матчі на 79 хвилині поставив Шахов. У підсумку – розгром норвежців, який дозволив дніпрянам фінішувати на 3-ій сходинці у групі G.

Команди досить нервово розпочали цей поєдинок. Спочатку у “Дніпра” нічого не вдавалося попереду, а пенальті у ворота дніпропетровців на 12 хвилині взагалі міг поламати усі плани на цей матч. Але холоднокровна гра Дениса Бойка, який зумів парирувати одинадцятиметровий, надихнула команду та вболівальників. Господарі поля заволоділи ініціативою та почали створювати моменти. На 35 хвилині Матеус відкрив рахунок. Варто відзначити, що бразилець у цьому матчі був, мабуть, найактивнішим та брав участь майже у всіх атаках команди. Саме він відзначився й другим голом. Сталося це на 60 хвилині. “Дніпро” продовжував контролювати хід матчу та грати у своє задоволення. Їм все вдавалося і здавалося, що “Русенборг” взагалі не знає, що має робити, пише Футбол24.

На 79 Шеліхов забив підсумковий, третій гол, довівши рахунок до розгрому. 3:0, і хочеться поставити логічне запитання про те, чому дніпряни не демонстрували такий футбол раніше? Хоч би як, але тепер команді Маркевича доведеться чекати наступного сезону єврокубків. Сподіватимемося, що “Дніпро” знову зможе привезти у Дніпропетровськ Лігу Європи.