Для роботи переносного асфальтного заводу в аеропорту використовували небезпечні хімікати (ДОКУМЕНТ)

By Турій Роман 22 Сер, 2015 15:55

Для роботи переносного асфальтного заводу в аеропорту використовували небезпечні хімікати (ДОКУМЕНТ)

Схожі публікації

Loading...
Загрузка...

20 серпня мешканці мікрорайону Опришівці, разом з представниками влади і журналістами ходили “інспектувати”, чи є на території аеропорту асфальтний завод.

При цьому дирекція аеропорту запевнила, що завод переносний і не несе небезпеки для людей.

Директор “Скорзонери” Роман Родзоняк, запевнив всіх присутніх, що «це якісна датська екологічно-чиста установка, що не несе шкоди довкіллю».

Проте, окрім самої установки, мешканці Опришівців побачили також багато бочок з наклейками на іноземній мові. Кореспондент  Бліц-Інфо, вирішив дізнатись, що в них зберігається.

Як виявилося, на території аеропорту зберігаються небезпечні хімікати, які використовуються у виробництві бітуму. Мова йде про сурфактант REDICOTE E-11. Згідно паспорту безпеки, який є у вільному доступі в мережі інтернет, речовина є легкозаймистою, дуже шкідливою та небезпечною для навколишнього середовища.

При температурі, вищій за температуру спалахування, можливе утворення вибухової суміші, тому в жодному разі не можна допускати нагрівання. Проте, як видно на фотографіях, бочки знаходяться на відкритому сонці. Зважаючи на те, яка температура у Франківську була протягом липня-серпня диво, що не сталося пожежі чи вибуху. Адже ця речовина при горінні виділяє токсичні речовини, які при вдиханні можуть викликати подразнення дихальних шляхів, затьмарення свідомості, запаморочення, нудоту та рвоту.

До того ж речовина дуже небезпечна при потраплянні в водне середовище, чи каналізацію, оскільки токсична для водних організмів. Даний факт є важливим, зважаючи що за кількадесят метрів від установки знаходиться озерце.

Зважаючи на те що легкозаймисту речовину робітники фірми “Скорзонера” зберігають на сонці, виникають сумніви стосовно того чи дотримуються вони інших правил при роботі з токсином і його утилізації. До того ж як видно на фото, бочки уже мають вм’ятини і потертості.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Звичайно, вирушивши в подорож в якусь країну ми...
Це рішення Міністр оборони прийняв після розгляду звернення...
Розроблена Державною службою з питань геодезії, картографії та...
Голова ОДА Андрій Троценко та голова Координаційного центру...

By Турій Роман 22 Сер, 2015 15:55


Загрузка...

Написати коментар

3 коментаря

 1. Вова Серпень 22, 20:45

  Привіт шизофреники. Де ви бачили цю хімічну речовину, Чому відсутні фото бочки з даною речовиною. Свободівці схамениться.
  Для дебилів, бітумно-водяна емульсія-це рідина з характерним темно-коричневим кольором, яка отримується за рахунок високошвидкісного перемішування розплавленого бітуму у водяному середовищі емульгатора з додаванням емульгатора, так званої поверхнево-активної речовини (ПАР).
  Виготовлення бітумних емульсій можливе також із використанням і інших диспергаційних
  пристроїв, зокрема, такими перспективними і ефективними є кавітаційні диспергатори .
  Кавітаційні диспергатори забезпечують виникнення у оброблюваних рідинних середовищах особливих кавітаційно-кумулятивних процесів, що сприяють інтенсифікації багатьох технологічних процесів, наприклад, масообмінних .
  Кавітація – явище розриву суцільності потоку крапельної рідини під дією розтягуючого
  напруження, що виникає в ній при зниженні тиску. При розриві суцільності у середовищі
  крапельної рідини утворюються порожнини – кавітаційні бульбашки, які заповнені парою, газом
  чи їх сумішшю. Цей процес обумовлений особливою зміною характеристик поля швидкостей та
  тиску. Кавітаційні бульбашки виникають в тих локальних місцях, в яких поточний тиск у рідині
  p стає нижчим від деякого критичного kp p.

  Reply to this comment
 2. Сволота Серпень 23, 08:05

  Свободівська заказуха, – “речовина є легкозаймистою, дуже шкідливою та небезпечною для навколишнього середовища”, – з таким визначенням валом добре на кожній бензозапраці в межах Франківська… І не бочк, а цистерни))

  Reply to this comment
 3. Анатолій Серпень 23, 09:41

  Свобода не зомбуйте людей!
  REDICOTE E-11 жидкий, растворимый в воде эмульгатор для эмульсий с медленным распадом, используемых для покрытий сларри, холодных смесей, стабилизации оснований и при холодной регенерации асфальтовых покрытий. REDICOTE E-11 также применяется в качестве регулирующей добавки (“присадки”) для продления времени смешивания смесей сларри. REDICOTE E-11 полностью растворим в воде. Водная фаза с использованием только REDICOTE E-11 не требует окисления, при необходимости для регулирования рН водной фазы может быть использована соляная кислота в небольших количествах. REDICOTE E-11 поставляется в стальных бочках (вес нетто 170 кг) или пластиковых емкостях (вес нетто 900кг). При хранении в закрытом резервуаре оригинальной упаковки при положительной температуре стабильность сохраняется в течение минимум двух лет.

  Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +