Для мешканців Івано-Франківська створять Інформаційний центр допомоги учасникам АТО та членам їхніх сімей

By Людмила Баран 6 Кві, 2015 13:23

Для мешканців Івано-Франківська створять Інформаційний центр допомоги учасникам АТО та членам їхніх сімей

Схожі публікації

Загрузка...

За дорученням міського голови Віктора Анушкевичуса, в Івано-Франківську опрацьовують питання функціонування Інформаційного центру для учасників АТО та членів їхніх сімей.

Такий центр працюватиме у питаннях інформування мешканців міста, формування бази даних учасників АТО, проведенні роз’яснювальної роботи щодо прав цієї категорії людей, питаннях соціального захисту, медичного обслуговування, працевлаштування, інформування з питань збереження робочих місць і середньомісячної заробітної плати за мобілізованими, передає прес-служба міськвиконкому.

Уже працює „гаряча лінія” і, за номером 55-65-21, мешканці Івано-Франківська можуть отримати вичерпну інформацію щодо даного питання.

Також Департаментом соціальної політики підготовлено листа в „Укртелеком” щодо виділення додаткової лінії з метою інформування учасників АТО про квартирні та земельні питання, які вирішуються через Центр надання адміністративних послуг.

„Щодо усіх соціальних питань, які можуть бути вирішені у Департаменті соціальної політики, учасників АТО інформують у телефонному режимі – про пільги на житлово-комунальні послуги (оскільки у Івано-Франківську діє рішення щодо надання пільг у стовідсотковому розмірі в межах норм споживання для учасників АТО та членів їхніх сімей за рахунок коштів міського бюджету), про питання щодо надання матеріальної допомоги пораненим та учасникам антитерористичної операції, про питання щодо санаторно-курортного оздоровлення, забезпечення засобами реабілітації”, – розповіла директор Департаменту соціальної політики Олександра Заклинська.

За її словами, в місті налагоджена тісна співпраця всіх структур, які мають працювати в цьому напрямку, закріплені відповідальні особи у всіх відділах та управліннях для обміну інформацією з метою постійного поновлення бази даних.

Адже Департаментом сформовані соціальні паспорти, де визначені кожним учасником АТО чи представниками їхніх родин – потреби. Особлива увага приділяється сім’ям загиблих щодо встановлення їм статусу, пільг та підтримки, а також пораненим. Акцент тут робиться саме на соціальні служби та медичні заклади.

Найгострішою проблемою є психологічна підтримка. Для цього Інформаційний центр буде налагоджувати співпрацю з волонтерами та релігійними громадами.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Джамала, яка цього року виграла відбір та поїде...
В районі Площі привокзальної у Івано-Франківську у маршрутці...
Одеса за масштабом набагато менше, ніж Київ, гості...
У неділю, 1 червня, мешканці Прикарпаття проводжатимуть в...

By Людмила Баран 6 Кві, 2015 13:23


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +