Держава компенсує громадянам підвищення тарифів на комунальні послуги

By Людмила Баран 20 Чер, 2014 15:10

Схожі публікації

Загрузка...

У квітні введено програму відшкодування малозабезпеченим сімям витрат на опалення та водопостачання.

Як відомо, з липня на 80% зростуть тарифи на воду і на 30% на теплопостачання. Зменшити витрати можна завдяки субсидіям та компенсаціям від держави.

Однак, як повідомив www.galka.if.ua заступник начальника “Івано-Франківськтеплокомуненерго” Ігор Угриновський, іванофранківці ще не подавали заявок на компенсації.

“Рекомендуємо споживачам погашати витрати за допомогою субсидій. Також, у зв’язку з ростом тарифів, ввели компенсації витрат для споживачів, —  радить Ігор Угриновський, – Є державна програма, згідно з якою, якщо сім’я раніше платила 200 грн за послуги, а зараз —250, то 50 гривень може повернути держава. Хоча, це приблизно. Там доволі складний розрахунок. Потрібно звернутися в управління соцзахисту, зібрати необхідні документи”.

В Департаменті соціальної політики ОДА повідомляють, що компенсації передбачені Постановою Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2014 року № 83.  Відповідно до неї, сім’ї, у яких середньомісячний сукупний дохід за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї, матимуть право на отримання відшкодування додаткових витрат на оплату послуг газопостачання, централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води у зв’язку з підвищення цін і тарифів на послуги.

Таким чином, зазначені сім’ї не будуть платити більше, ніж платили до підвищення цін і тарифів на природний газ і теплову енергію.

Детальніше про умови відшкодування і необхідні документи  йдеться на сайті Департаменту соціальної політики Івано-Франківської ОДА.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Національна комісія, що здійснює регулювання в сфері енергетики...
Кабінет міністрів України скасував вимогу щодо отримання висновків...
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах...
8 гривень 28 копійок з 1 липня платитимуть...

Loading...
By Людмила Баран 20 Чер, 2014 15:10


Загрузка...

  1. вася Серпень 28, 19:24

    Треба спочатку поновити права постраждалих у трудовій сфері від режиму Януковича, а потім підвищувати тарифи на комунальні послуги.
    У 2010-2013 роках багато працівників були звільнені з роботи у зв”язку з ліквідаціями державних установ та є досі непрацевлаштованими на свої попередні робочі місця, тобто по теперішній час залишаються без засобів існування. Ліквідація державної установи — це лише зміна цією установою кода ЄДРПОУ, тобто насправді є псевдоліквідацією, причому із збереженням посад звільнених працівників.
    Ви спочатку поновіть на роботах на їхніх робочих місцях цих незаконно звільнених працівників та оплатіть їм увесь час вимушеного прогулу, а потім встановлюйте нові тарифи на комунальні послуги.

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +