Дербі у всій красі: “Ураган” у напруженій боротьбі програв “Енергії” перший матч чвертьфінальної серії (ВІДЕО)

07 Бер, 2016 08:40

У драматичному матчі “енергетики” зі Львова по пенальті виривають першу перемогу у серії 1/4 фіналу Чемпіонату України.

Обидві команди практично зі стартовим свистком приступили від слів до справи, не вдаючись до розвідки боєм. Однак найцікавіше почало відбуватися ближче до кінця першого тайму. В стрімкій атаці, яку точним ударом завершив Юліан Горбатий господарі вийшли вперед. Гості тут же спробували відігратися, і незабаром вони таки домоглися свого. За 42 секунди до перерви брати Грицини організували контрвипад, і Михайло Грицина зрівняв цифри на табло манежу Коледжу фізвиховання – 1:1.

На початку другої половини зустрічі енергетик Максим Павленко вивів львів’ян вперед. Однак після розіграного Ціликом і Зваричем розіграшу штрафного останній знову відновив паритет – 2:2.

Відтак гра дійшла до серії пенальті, яка виявилася дуже драматичною. Героєм цієї серії цілком реально міг стати Віталій Біров, який парирував два пенальті. Але всю його роботу зіпсував Орест Боргун, який не забив вирішальний 6-метровий. Після цього серія перейшла в перестрілку до першого промаху. А там нерви виявилися міцнішими у гостей. Все вирішилося після того, як капітан “Енергії” Андрій Федюк зробив рахунок 2:1 на користь львівської команди. А ось Горбатий не зміг переграти Кардаша з “точки”. У підсумку “Енергія” змогла здобути перемогу в першому матчі чвертьфінальної серії і повела в рахунку. Тим цікавіше буде подивитися за львівською частиною цього “енергетичного” дербі.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, UA-Футбол
Чемпіонат України. Екстра-ліга. Плей-офф. 1/4 фіналу (1-й матч)
“УРАГАН” (Івано-Франківськ) – “ЕНЕРГІЯ” (Львів) – 2:2, по пенальті 1:2

6 березня. 14:00. Івано-Франківськ. Спорткомплекс коледжу фізвиховання. 800 глядачів.
Арбітри: Кравцов (Рівне), Подворний (Хмельницький). Спостерігач арбітражу: Олійник (Київ).

Ураган: Біров – Кіндратів-к, Зварич, Цілик, Кефа – Лясковський, Горбатий, Корсун, Боргун – Пелех.
Енергія: Кардаш – Мик.Грицина, Коваль, Мих.Грицина, Павленко – Федюк-к, Кузь, Денис, Маринюк.
Голи: Горбатий (19), Зварич (25) – М. Грицина (20), Павленко (22)
Попередження: Маринюк (17), М. Грицина (38).

Серія пенальті: Мик.Грицина (0:0, воротар), Баланик (0:0, вище воріт), Мих.Грицина (0:1), Корсун (1:1), Коваль (1:1, воротар), Боргун (1:1, штанга), Федюк (1:2), Горбатий (1:2, воротар).
Рахунок в серії – 0:1