Депутати міськради виступили проти узаконення особливостей місцевого самоврядування на окупованих територіях

By Дейчаківська Софія 28 Січ, 2016 10:56

Депутати міськради виступили проти узаконення особливостей місцевого самоврядування на окупованих територіях

Схожі публікації

Loading...

Івано-Франківська міська рада звернулася до Президента України, Голови Уряду, Голови Верховної Ради з вимогою не підтримувати зміни до Конституції України, які стосуються здійснення місцевого самоврядування на території Донецької та Луганської областей.

Текст заяви зачитав міський голова Руслан Марцінків.

“Ми вважаємо, що прийняття такого закону не приведе до відновлення українського суверенітету над окупованими територіями Донецької та Луганської областей, а навпаки загострить проблему повноцінного відновлення державно-політичного контролю України в межах своїх суверенних територій.

Наслідком такого рішення української влади буде узаконення у складі держави де-факто керованої з Москви автономії окупантів та терористів, підрив єдності та незалежності України і початок її дезінтеграції. Хіба не цього і добивався В.Путін ще до початку агресії в лютому 2014 року? Закріплення в Конституції України «особливого статусу» для окупованої частини Донбасу узаконить надання цим територіям автономії значно ширшої навіть за ту, яку мала АР Крим.

Йдеться про безумовну амністію сепаратистам, фактичне запровадження на цих територіях російської мови як державної, надання права призначати своїх прокурорів, суддів, поліцію, укладати прямі угоди з регіонами Росії, заборону розпуску Києвом органів місцевої влади та першочергове фінансування цих територій із Державного бюджету України.

Надання особливого статусу окупованим територіям Донбасу не має нічого спільного з реформою децентралізації і прямо суперечать статті 2 Конституції України, яка визначає, що Україна є унітарною державою. Зміни до цієї статті Основного Закону може бути ухвалено виключно на всеукраїнському референдумі за участі всіх громадян України. Зміна Конституції України – суверенне право українців, і вона не може відбуватися під диктовку агресора та з ігноруванням волі народу”, – йдеться у зверненні.

У зв’язку з цим, депутати Івано-Франківської міської ради виступають проти впровадження таких зміни до Конституції України.
Схожі новини:

Днями голова Слідчого комітету Російської Федерації Олександр Бастрикін заявив,...
Наказами Міністерства юстиції трьом компартіям заборонено брати участь...
Согодні, 1 листопада, набула чинності частина Угоди про...
Рішення про продовження санкцій ЄС проти Росії до...

By Дейчаківська Софія 28 Січ, 2016 10:56


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +