Депутат пропонує запровадити в Україні самозайнятість населення

By Дейчаківська Софія 27 Чер, 2015 10:11

Депутат пропонує запровадити в Україні самозайнятість населення

Схожі публікації

Loading...

Депутат обласної ради Юрій Романюк зпропонував свою концепцію соціального розвитку країни – закон про самозайнятість населення.

Своїми міркуваннями депутат поділився в мережі Фейсбук:

“В Україні близько 5 млн. безробітних громадян, і що далі?Реально, в Україні близько 5 млн. безробітних людей віком від 18-65 років, які НЕ мають системного постійного місця роботи, зі стабільною щомісячною з/пл., з якої в усі державні фонди сплачуються податки!Чи мають Уряд і держава реальні шанси у найближчі 5 років їх працевлаштувати завдяки своїм проектам???НІ!!!Пропоную: прийняти закон про самозайнятість населення, з гарантією стабільності статус-кво протягом 5-10 років.1) Підприємець сплачує один податок у – 5% від обороту!Єдина умова, окрім сплати податку з обороту, сплатити за кожного найманого працівника всього – 15% від його реальної з пл в пенсійний фонд!2) Новим юридичним особам (від 1-50 найманих працівників) встановити також податок – 4% з обороту, а з кожного найманого працівника сплатити – 15% від його реальної з/пл в пенсійний фонд!Жодних бухгалтерських звітів і декларацій!!!
Окрім електронного повідомлення або СМС в ДПА, про одну єдину суму загального обороту за місяць і відповідний % сплаченого податку робиться саме в момент сплати податку в терміналі або через (умовно) “Приват-24″.
І все!!!Таким чином, за 1 рік Україна працевлаштує додатково + 1-2 млн. безробітних! Наповнить Пенсійний фонд реальними додатковими мільярдами грн. чесно сплачених податків!
Бізнес НЕ буде масово скривати 4-5% від обороту! ЦЕ реальна спонукаюча до сплати сума податків!ЦЕ реальне інвестиційно привабливе поле!!!Альтернатива цьому – продовження зубожіння, депресія, регрес, скорочення працівників, зростання безробітних, банкротства і вихід всього бізнесу у “тінь”
Схожі новини:

Анімаційний фільм в простій та доступній формі розповідає...
Народний депутат Сергій Лещенко придбав квартиру площею 192...
Президент Петро Порошенко пропонує РНБО затвердити рішення про...
Рух ЧЕСНО звернув увагу на те, що у...

By Дейчаківська Софія 27 Чер, 2015 10:11


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +