Депутат облради Юрій Бабій пропонує не критикувати бюджет, оскільки в країні війна

By Комарщук Олександра 6 Січ, 2015 10:09

Депутат облради Юрій Бабій пропонує не критикувати бюджет, оскільки в країні війна

Схожі публікації

Загрузка...

У понеділок, 5 січня, відбулося чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій, на якому було розглянуто проект обласного бюджету на 2015 рік і «Цільову програму фінансування мобілізаційних заходів і цивільного захисту населення та заходів з територіальної обороноздатності на 2015 рік».

За словами голови комісії, депутата Івано-Франківської обласної ради Юрія Бабія, ідеального бюджету не буває.

«Якщо його вчасно не прийняти, то бюджетники, змушені будуть утримуватися по 1/12, – відзначає Юрій Бабій. – А це породжує ризики недофінансування низки соціальних програм, утримання соціальної інфраструктури області».

Як відзначає Юрій Бабій, у бюджеті 2015 закладено чимало змін, наприклад: формування єдиного кошика доходів загального фонду, зміна нарахування платежів, нова трансфертна політика тощо. Серед ключових показників: дохідна частина бюджету Івано-Франківської області становить 3,616 3795 млрд. гривень, а видатки встановлені в розмірі 3,615 1382 млрд. гривень. Доходи загального фонду затверджені у розмірі 3,561 9895 млрд. гривень, спеціального – 53,39 млн. гривень. Запланований обсяг бюджету розвитку складатиме 25 млн. гривень.

Окремо варто відзначити, що у 2015 році почне діяти цільова програма фінансування мобілізаційних заходів та заходів з територіальної обороноздатності, проект якої було відкореговано постійною депутатською комісією з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій.

«Всім, хто критикує бюджет хочу нагадати, що в Україні йде війна і економити слід починати з себе, – наголосив Юрій Бабій. – Фінансування «Цільової програми фінансування мобілізаційних заходів і цивільного захисту населення» планується у розмірі 8,1 млн. гривень, що дорівнює бюджету розвитку області за минулий рік».

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Дефіцит на кінець бюджетного року складе 15 мільярдів...
СБУ оприлюднила відповідний відеозапис із камер в аеропорту
Франківський дизайнер Любця Чернікова, яка працює в етностилі...
Також очікують на відновлення роботи асфальтного заводу.

By Комарщук Олександра 6 Січ, 2015 10:09


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +