Депутат облради пропонує проводити для іноземних студентів екскурсії у тюрму, щоб попередити злочинність

By Людмила Баран 9 Лют, 2016 14:35

Депутат облради пропонує проводити для іноземних студентів екскурсії у тюрму, щоб попередити злочинність

Схожі публікації

Loading...

На комісії обласної ради з питань захисту прав людини та законності 9 лютого йшла мова про справу щодо статевих зносин з малолітніми, до якої причетні іноземні студенти одного з університетів Івано-Франківська.

На засідання запросили представників університетів, міської поліції. Вони говорили про превентивні дії щодо подібних злочинів у майбутньому.

Перший проректор Івано-Франківського медуніверситету Ганна Ерстенюк розповіла, що в університеті стараються прикласти всіх зусиль для інтеграції іноземних студентів в освітній процес та громадське життя. Кожен іноземець при вступі підписує документ проте, що він знайомий з українським законодавством.

«Мені прикро, що двом нашим студентам виголошено підозру у скоєнні злочину. Сьогодні вони є під вартою, але це є підозра. Ми всі сьогодні слідкуємо за цим, переживаємо, що це може вплинути на репутацію університету», – сказала Ганна Ерстенюк. – Ті студенти, які порушили закон, мають бути наказані. Це не лише моя думка, а й усього університету. Ми зустрічалися з представниками іноземних общин. Сподіваємося, що подібних випадків за участі наших студентів не буде».

«Особа, яка скоїла порушення закону мусить відповідати за законом, – сказав перший проректор Нафти й газу Федір Козак. – Прикладемо усіх зусиль, щоб у майбутньому подібні дії з боку наших студентів не траплялися».

За його словами адміністрація університету сприяє правоохоронцям у розслідуванні цієї справи. В університеті після завершення канікул планують провести збори зі студентами-іноземцями, співбесіди.

Наразі в Нафти й газу навчаються 465 студентів на денній формі навчання, 25 відраховано у цьому році.

«Якби фінансування вищих навчальних закладів було кращим, то університети були б більш прискіпливими у відборі іноземних студентів», – зауважив Федір Козак.

Представник поліції Ростислав Прокопчук сказав, що потрібно сприяти тому, щоб студенти-іноземці залишали державу після закінчення навчання.

«Вони можуть ставати і жертвами кримінальних правопорушень і самі скоювати їх» , – зауважив він.

Правоохоронець повідомив, що виключені з університетів студенти скоювали дрібні крадіжки.

Член комісії, депутат Сергій Федорців  сказав, що потрібно вживати більш дієвих заходів щодо попередження злочинності серед студентів-іноземців. Посилювати співпрацю між університетами і правоохоронними органами.

«Колись на мене і моїх одногрупників дуже дієво повпливала екскурсія в тюрму. Можливо, потрібно дієві способи протидії злочинам, – сказав Сергій Федорців. –  Просив би організувати такі зустрічі, у більш жорсткому ключі».
Схожі новини:

На честь 24-ого Дня Незалежності України 24 відомих...
Відомий італійський композитор Людовіко Ейнауді зіграв свій новий...
Радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко заявив...
Сім’я Порошенків долучилася до популярного флешмобу “Ice Bucket...

By Людмила Баран 9 Лют, 2016 14:35


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Google +