Чотирьом учасникам АТО та їх сім’ям на Верховинщині виділили по тисячі гривень допомоги

By Дейчаківська Софія 6 Жов, 2015 18:41

Чотирьом учасникам АТО та їх сім’ям на Верховинщині виділили по тисячі гривень допомоги

Схожі публікації

Loading...

З метою надання матеріальної допомоги мобілізованим військовослужбовцям району та членам їх сімей, в приміщенні районної державної адміністрації відбулося чергове засідання комісії по розподілу коштів цільового фонду для здійснення фінансування заходів щодо мобілізаційної роботи, цивільного захисту населення та заходів з територіальної оборони району, в ході якої було розглянуто ряд питань.

За результатами засідання комісії було вирішено наступне:

1.Виділити Гараджуку Юрію Івановичу, жителю села Бистрець Верховинського району кошти в сумі 1 000 (одна тисяча) гривень, для придбання військової амуніції, оскільки Гараджук Ю.І. мобілізований.

2.Виділити Дідківській Валентині Іванівні, жительці селища Верховина Верховинського району кошти в сумі 1 000 (одна тисяча) гривень, для придбання військової амуніції синові Дідківському Андрію Миколайовичу, оскільки він знаходиться в зоні АТО.

3.Виділити Пантелюку Дмитру Михайловичу, жителю села Довгополе Верховинського району кошти в сумі 1 000 (одна тисяча) гривень, для покращення житлово-побутовий умов, оскільки син Пантелюк Микола Дмитрович мобілізований.

4.Виділити Мартищук Парасковії Василівні, жительці села Ільці Верховинського району кошти в сумі 1 000 (одна тисяча) гривень, для покращення житлово-побутовий умов, оскільки син Мартищук Дмитро Васильович мобілізований.

Координаційна рада з питань оборони та мобілізації, яка функціонує при районній державній адміністрації звертається до небайдужих жителів району,  місцевих депутатів усіх рівнів, керівників підприємств, установ та організацій про переказ благодійних коштів на рахунок районного Цільового Фонду для матеріально-технічного забезпечення  військовослужбовців Верховинського району, які проходять службу в Збройних Силах України та інших військових формуваннях і беруть участь в антитерористичній операції у східних областях України.
Схожі новини:

За минулу добу штабом Антитерористичної операції обліковано 14...
В ході перемир’я на Донбасі з 5 вересня...
Вуличний піаніст Богдан, який став відомим під час...
Батьки загиблого Петра Остап’юка не можуть дочекатися його...

By Дейчаківська Софія 6 Жов, 2015 18:41


Загрузка...

  1. Серж Жовтень 6, 18:57

    Ого! И ни в чем себе не отказывайте!

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +