Чиновники Прикарпаття приміряються до можливості бетонування доріг

By Турій Роман 15 Тра, 2015 22:13

Чиновники Прикарпаття приміряються до можливості бетонування доріг

Схожі публікації

Loading...

Прикарпаття переймає в європейських партнерів досвід будівництва бетонних доріг.

У Польщі відбувся семінар «Бетонні дороги. Досягнення та проблеми».

Участь у заході взяли заступник голови облдержадміністрації Володимир Кушнір, заступник голови правління – технічний директор ПАТ «Івано-Франківськцемент» Богдан Заяць та завідувач кафедри будівельного виробництва Інституту будівництва та інженерії довкілля національного університету «Львівська політехніка» Мирослав Саницький. Під час семінару обговорили переваги й недоліки будівництва бетонних доріг, порівняли ефективність використання різних технологій.  Зокрема, наголошувалося на високому рівні міцності та надійності бетонних доріг, а також низьких експлуатаційних витратах.

«Проблема відсутності якісного дорожнього полотна в Україні відома не тільки нашим співгромадянам, але й багатьом європейцям. Вона гальмує інвестиційні процеси, створює перепони для розвитку туристичної галузі, – розповів після семінару Володимир Кушнір. – Ми шукаємо оптимальні варіанти вирішення цієї проблеми, а будівництво бетонних доріг може стати  одним із них, враховуючи функціонування на Прикарпатті такого потужного виробника цементу та інших будівельних матеріалів, як ПАТ «Івано-Франківськцемент».

Варто зауважити, що у багатьох країнах Європейського Союзу протягом останніх десятиліть застосовували саме технологію із використанням бетону, а особливо ефективним це стало на магістралях із великим трафіком. Окрім того, за словами учасників зустрічі, бетон зарекомендував себе як надійний матеріал і при облаштуванні тротуарів, інформує прес-служба ОДА.
Схожі новини:

Батальйон «Франківськ» підпорядкований міністерству внутрішніх справ і повинен...
Депутатів скликали 13 серпня на екстрене засідання, але...
Візові центри деяких посольств країн шенгенської зони відмовляються...
У міській раді готують проект рішення, згідно з...

Loading...
By Турій Роман 15 Тра, 2015 22:13


Загрузка...

Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +