Чиновники кажуть, що не виганяли родичів загиблого бійця Ігоря Денисіва

By Турій Роман 7 Кві, 2015 09:22

Схожі публікації

Загрузка...

Нещодавно в засобах масової інформації з’явилися публікації щодо начебто ігнорування керівництвом Долинської районної державної адміністрації проблемних питань сім’ї загиблого військовослужбовця Ігоря Денисіва. З метою роз’яснення ситуації, що склалася, на офіційному веб-сайті райдержадміністрації було опубліковано інформацію про хід вирішення проблем сім’ї Героя.
В матеріалі йдеться про те, що 18 березня 2015 року матір загиблого звернулася до районної влади з проханням допомогти покращити житлові умови сім’ї шляхом надання відповідних будівельних матеріалів чи виділення коштів з районного бюджету (копія додається). У відповідь вже 19 березня головою районної державної адміністрації Юрієм Мазуром було підписано розпорядження №87 «Про створення робочої групи для обстеження умов проживання учасників АТО та їх сімей» (копія додається), метою якого було опрацювати та віднайти шляхи вирішення даного та інших подібних питань. Зокрема, відповідно до розпорядження, було проведено обстеження житлово-побутових умов проживання родини загиблого учасника АТО Зоряна Білінського, яка проживає у селі Новичка Долинського району.

Ще 26 березня 2015 року начальником відділу регіонального розвитку та будівництва районної державної адміністрації Романом Косом був складений кошторис потреб, про які клопотала сім’я Денисівих (копія додається).

Для більш детального вивчення проблеми та у відповідь на усне звернення родини від 03.04.2015 щодо покращення умов проживання, 6 квітня 2015 року під керівництвом голови районної держаної адміністрації Юрія Мазура раніше створена робоча група провела обстеження житлово-побутових умов сім’ї загиблого учасника АТО Ігоря Денисіва, які проживають у селі Новоселиця Долинського району. Комісією обстежено житловий будинок, на основі чого складено відповідний акт. За підсумками проведеної роботи керівниками профільних структурних підрозділів райдержадміністрації спільно з сім’єю Ігоря Денисіва визначено чіткий механізм вирішення даної проблеми, а головою РДА Юрієм Мазуром дано відповідні доручення задля першочергового та невідкладного вирішення поточних питань.

Варто зазначити, що відповідно до рішення Долинської районної ради від 27.08.2014 № 567-34/2014 „Про надання соціальних пільг учасникам антитерористичної операції у східних областях України, сім’ям загиблих, постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21.11.2013 року по 21.02.2014 року” двоє дітей загиблого Ігоря Денисіва, які навчаються у селі Княжолука, забезпечуються безоплатним харчуванням, а відповідно до розпорядження Княжолуцької сільської ради від 10.03.2015 №54 ”Про надання одноразової грошової допомоги сім”ї загиблого учасника АТО” їм виділено грошову допомогу в розмірі 10 000 грн.

На сьогоднішній день підготовлено також проект розпорядження для виплати грошової допомоги за рахунок коштів районного бюджету в розмірі 2000 грн. батькам Героя.

Окрім того, батькам та дітям Ігоря Денисіва присвоєно статус членів сім’ї загиблого під час проведення антитерористичної операції, відповідно до чого, за рахунок коштів районного бюджету, їм надається адресна безготівкова знижка з оплати за електроенергію та природній газ в розмірі 50%.

Водночас, на початку березня 2015 року за сприяння Юрія Мазура сім’я Денисівих була забезпечена дровами для опалення житлового будинку.

Також повідомляємо, що у найближчий час у селищі Вигода заплановано відкриття меморіальної дошки загиблому Герою Ігорю Денисіву.

Наразі голова Долинської райдержадміністрації Юрій Мазур особисто контролює стан матеріального забезпечення сім’ї Денисівих.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

У міській раді обіцяють, що  до 24 серпня...
Група українських кінематографістів Babylon`13 створила черговий відеоролик, в...
Голова ОДА повідомив, що обласна влада виділить земельні...
12 червня відбудеться запуск мобільних поліцейських груп із...

By Турій Роман 7 Кві, 2015 09:22


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +