Четверте поспіль “енергетичне дербі” знову не виявило переможця

08 Бер, 2015 07:23

Поєдинок між “Ураганом” та “Енергією” розпочався з того, що обидві команди намацували слабкі сторони один одного.

На 7-й хвилині “ураганівці” не дограли епізод і дозволили Кузю зробити легкий навіс в штрафну, де Багряк вдало зіграв головою і відкрив рахунок – 0:1.

На 17-ій хвилині Лясковський вдало завершив розіграш кутового, красиво пробивши у “дев’ятку” львівських воріт. Після цього психологічна перевага була вже на боці господарів, але їм так і не вдалося досягти більшого до кінця першої 20-хвилинки.

В середині другого тайму “Урагану” вдалася атака, вінцем якої став гол, практично схожий на той, що забив “енергетик” Багряк. З тією лише різницею, що Сімка після прострілу Рудавця пробив не головою, а ногою, та ще й в “будиночок” Пітулі – 2:1.

Під кінець матчу “біло-зелені” прогнозовано пішли вп’ятьох, але гравці “Урагану” продовжили захищатися у своїй манері. Проте, одного разу вони все-таки допустили помилку. Колток в одному з епізодів не зміг надійно зафіксувати м’яч у своїх руках, чим і скористався Кордоба, котрий зумів таки проштовхнути м’яч у ворота – 2:2.