“Бізнес-Інкубатор” пропонує безкоштовну допомогу підприємцям-початківцям Івано-Франківська

By Людмила Баран 10 Жов, 2014 13:37

“Бізнес-Інкубатор” пропонує безкоштовну допомогу підприємцям-початківцям Івано-Франківська

Схожі публікації

Загрузка...

Центр розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» надає бізнесменам інформаційно-довідкову допомогу, фахові консультації  та місця для роботи. У жовтні цього року він змінив умови співпраці з підприємцями. Вони проходитимуть конкурс від міськвиконкому.  

Виконавчий комітет міської ради  та Національний технічний університет  нафти і газу 1 жовтня підписали Договір про надання послуг з  обслуговування суб’єктів підприємницької діяльності міста Івано-Франківська.

Згідно з даним договором,  профільне управління міськвиконкому проводитиме конкурс серед підприємців. Їх направлятиме з рекомендаційним листом для безкоштовного обслуговування у ЦРП «Бізнес-Інкубатор». Відбиратимуть тих підприємців, які працюють у пріоритетних сферах економічної діяльності міста.  Також – початківців, які планують зареєструвати бізнес.

За словами кураторки Центру, кандидата економічних наук Уляни Бережницької, «Бізнес-Інкубатор» дозволяє обслуговувати 30 підприємців впродовж року. У ньому є 10 робочих місць – кабінки, обладнані комп’ютерами з доступ до Інтернету, столами та шафками. Для бізнесменів у «Бізнес-Інкубаторі»  на їх прохання  проводять семінари з представниками різних відомств, наприклад, з податковою.  “Це – своєрідний майданчик для комфортної праці”, – зауважила Уляна Бережницька.

бізнес-інкубатор

Також вона повідомила, що «Бізнес-Інкубатор» співпрацює з Центром зайнятості. Сюди приходять тимчасово безробітні, які отримують професійну підтримку. Крім того,  тут ведуть роботу зі студентами та аспірантами.

ЦРП «Бізнес-Інкубатор» відкрився у 2013 році на базі Інституту економіки та управління у нафтогазовому комплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тоді це був міжнародний проект зі Словаччиною. За рік комплекс бізнес-послуг отримали 30 підприємців у Івано-Франківську та ще 20 у двох районних відділеннях.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Соціальна мережа Facebook найближчими днями почне у пріоритетному...
На медіахолдинг ТРК “Люкс”скоїли хакерську атаку. Впливу атаки...
Керівник компанії Hare Krishna Exports Савджі Дхолакія на...
Україна та Канада в понеділок підписали Угоду про...

Loading...
By Людмила Баран 10 Жов, 2014 13:37


Загрузка...

  1. Аня Лютий 6, 13:39

    Только Ивано – Франковск? а другие города?)) Я хочу показать свою идею, она чем то похожа на Препли , но и надеюсь успех у меня будет не ниже ) http://megamozg.ru/post/17298

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +