Більше півмільйона гривень донараховано підприємцям Прикарпаття за порушення при торгівлі алкоголем та тютюном

By Турій Роман 5 Лис, 2014 07:47

Схожі публікації

Loading...

За результатами проведених працівниками органів ДФС перевірок 166 суб’єктів господарювання, що здійснюють торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами, донараховано 569,8 тис. грн. податків і зборів.  Про це повідомили у відділі контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Порушуючи законодавство підприємці здійснювали торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами без відповідної ліцензії  – 16 випадків, торгівлю алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін – 13 випадків, та торгівлю тютюновими виробами за цінами вищими від максимальних роздрібних цін – 4 випадки тощо.

В Головному управлінні ДФС в області нагадують про посилену відповідальність за порушення законодавства в сфері виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Законом України від 12 серпня 2014 № 1638-VII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо посилення контролю за обігом підакцизних товарів та уточнення окремих податкових норм” суми штрафів за порушення законодавства в сфері виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів підвищено від двох до десяти разів, зокрема:

за оптову (включаючи імпорт та експорт) і роздрібну торгівлю спиртами, алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності відповідних ліцензій – з 1700 до 17000 гривень,

за роздрібну торгівлю тютюновими виробами за цінами, вищими від максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, встановлених виробниками або імпортерами таких тютюнових виробів – з 1000 до 10000 гривень,

за оптову або роздрібну торгівлю коньяком, алкогольними напоями, горілкою, лікеро-горілчаними виробами та вином за цінами, нижчими за встановлені мінімальні оптово-відпускні або роздрібні ціни на такі напої – з 5000 до 10000 гривень.
Схожі новини:

Аеропорт Львів запровадив плату за стоянку автомобілів біля...
Кабінет міністрів планує підвищити тарифи для населення на...
Комунальне підприємство «Єдиний розрахунковий центр» розрахунковий центр спростовує...
На сьогодні ситуація із коштами, призначеними на ремонт...

By Турій Роман 5 Лис, 2014 07:47


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketingновини партнерів

Фейсбук

Вконтакті


Google +