Батьки, ви самі ініціюєте збір коштів на випускні, а потім просите нас з вами боротися, – Микула

By Турій Роман 22 Вер, 2015 08:44

Батьки, ви самі ініціюєте збір коштів на випускні, а потім просите нас з вами боротися, – Микула

Схожі публікації

Загрузка...

Начальник управління освіти і науки Наталія Микула каже, що організація випускних вечорів і збір коштів на них ініціюють самі батьки.

Як зазначила Микула, в минулому році в місті тільки 9 освітніх закладів міста мали так звану другу частину святкування. Тому начальник управління освіти закликає батьків утриматися від святкувань.

“Хотіла б звернутися до батьків – не ініціюйте збори коштів і проведення випускних. Завдання освіти дати знання і вручити атестат. Ви самі ініціюєте збір коштів на випускні, а потім просите нас з вами боротися.”, – каже Микула.

Нагадаємо, у понеділок франківці активно обурювалися розповіддю мами випускниці, яка з розпачем повідомила, що випускний у 1-ій школі має коштувати 90 тисяч гривень.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

В наші дні наука могутня, але не всемогутня....
21-річна помічниця викладача Гемма Леірд (Gemma Laird) була...
У Міністерстві освіти підписано наказ про проведення апробації...

By Турій Роман 22 Вер, 2015 08:44


Загрузка...

Написати коментар

3 коментаря

 1. Віктор Вересень 22, 12:51

  І я – не я, і хата не моя, або всі 3.14159-раси, а я д’Артаньян.
  Змістовна відповідь на вчорашній пост про побори для організації випускних вечорів з школі № 1.
  «Начальник управління освіти і науки Наталія Микула каже, що організація випускних вечорів і збір коштів на них ініціюють самі батьки.
  Як зазначила Микула, в минулому році в місті тільки 9 освітніх закладів міста мали так звану другу частину святкування. Тому начальник управління освіти закликає батьків утриматися від святкувань.
  “Хотіла б звернутися до батьків – не ініціюйте збори коштів і проведення випускних. Завдання освіти дати знання і вручити атестат. Ви самі ініціюєте збір коштів на випускні, а потім просите нас з вами боротися.”, – каже Микула.»
  Звиняйте, панно, а Ви нічогоне попутали? Чи не забули Ви, що перебуваючи на державній службі, чи в органах місцевого самоврядування маєте працювати на благо народу, а не боротися з ним?????
  Чи може Ви не знаєте про систему подяк на день вчителя, день народження керівника класу чи деректора школи? Я вже мовчу про щорічні побори на ремонт школи, хоча як всім відомо Ви успішно звітуєте про освоєння на ці потреби бюджетних коштів.
  Що конкретно Ви, як керівник цілого управління зробили для того, щоб запобігти вказаним явищам? Яку праворозяснювальну роботу серед своїх підлегли провели?
  А тепер до конкретному випадку.
  Озвучені реальні факти і Вам, як представнику влади задані питання. І яка відповідь прозвучала, повторювати не буду.
  Чи Вами ініційовано перевірку?
  Чи є підтвердження того, що за кошт батьків і дітей збирається облаштування банкету за участю викладацького складу школи, в тому числі і представників Вашого управління?
  Чомусь таких заяв від Вас не поступило, натомість Вами особисто було звинувачено батьків у всіх негараздах. Цікава позиція можновладця.
  З учорашнього вечора в школі серед учнів почалися певні чвари. Частина дітей впевнена, що батьківський комітет поступає вірно. Тобто, на виході з школи, завдяки прищепленому під Вашим чуйним керівництвом вихованю ми маємо частку громадян, які впевнені, що завдяки посаді можна отримувати певні матеріальні винагороди і блага.
  Чому так, тому, що можна не вчитись, а за кошти батьків отримувати вищий бал. Чи ходити на репетиторство до викладача, який на уроках не дає матеріал на відповідному рівні.
  З огляду на таку поведінку і Вашу відповідь, глибоко сумніваюсь, що буде хоч якась відповідна реакція. Тому від щирого серця побажаю всім учням, щоб мали поменше таких педагогів від влади.

  Reply to this comment
 2. Роман Вересень 22, 20:50

  Більше згідний із Микулою ніж із коментарем пана Віктора. Оскільки звинувачувати адмінапарат у теперішні часи справа безрезультативна. А якщо хочеш щось змінити то змінюй сам і не чекай цього від чиновників. А висловити свій протест і просто не здати таку суму на випускний це і буде перший і найважливіший крок до змін.

  Reply to this comment
 3. Даша Вересень 24, 23:26

  100% підтримую цю маму тому що в 90% класах керують батьківським колективом самі ВЧИТЕЛІ а перші тільки виконують доручення.Яка мама хоче викладати великі кошти ще в борги влізти ? Треба думати куди ж після школи дитина піде вчитися а не годувати тих ненажерливих вчителів!!!Заборонити ну хочаб контролювати як проходять батьківські збори у випускних класах!

  Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +