Баскетболісти “Говерли” знову програли

30 Жов, 2014 23:32

Лідер чемпіонату «Хімік» здобув шосту перемогу поспіль на старті чемпіонату, обігравши «Говерлу» з рахунком 76-65.

Перша половина матчу минула за незначної переваги господарів паркету, які, як і в попередніх поєдинках, захопили ініціативу завдяки влучним дальнім кидкам. В підсумку, навіть незважаючи на перевагу «Говерли» в боротьбі за підбирання, южненці вирушили на велику перерву, лідируючи 37-30.

У третій чверті активізувався форвард іванофранківців Леонід Стефанишин, котрий за підтримки Рікардо Глена допоміг своїй команді скоротити відставання до п’яти очок. Однак, коли на початку заключної чверті «Говерла» спробувала розвинути успіх, южненці здійснили ривок, що врешті-решт приніс їм ушосте в сезоні успіх. Догравали поєдинок обидві команди експериментальними складами.

Рікардо Глен приніс «Говерлі» 16 очок. 13 очок на рахунку Меккі Макнайта, 8 очок і 4 передачі – Леоніда Стефанишина.

Вже завтра іванофранківці гратимуть проти “Одеси”.