Артурчика із Луганщини до школи поведуть і нові опікуни із Пенсійного фонду

By Турій Роман 27 Сер, 2014 07:40

Схожі публікації

Loading...

Крім бабусі і матері, Артурчика в перший клас поведуть опікуни з управління Пенсійного фонду України в Тлумацькому районі.

Для цього привітні шефи придбали йому необхідне шкільне приладдя (у ранці зручно вмістилися зошити й обкладинки для книжок і зошитів, олівці і фломастери, фарби, альбоми для малювання і пластилін тощо), а також подбали, щоб мешканці селища Фабричне Луганської області почувалися комфортно на новому місці проживання і передали їм одяг та взуття.

Прояв чуйності характерний для нашого колективу, – повідомила начальник районного управління Фонду Віра Цуприк. –  Ми не вперше подаємо допомогу малозабезпеченим верствам населення: передавали матеріальну допомогу, речі для обездолених людей,  брали шество за одинокими перестарілими пенсіонерами.   Природні почуття переповняли нас у зв’язку з тривожними подіями на сході України. Нині з Донецької, Луганської областей та Криму в районі перебуває 45 громадян, серед яких 15 дітей та 9 пенсіонерів. Ініціатива взяти шефство над одною із таких сімей, що поселилася в селі Кутище, знайшла гарячу підтримку в колективі.

Крім того, багато різного одягу та взуття було передано в територіальний центр з обслуговування малозабезпечених громадян району.
Схожі новини:

Пропонуємо переглянути 16 шкільних обідів з усього світу.
У Міністерстві освіти і науки повідомили про перенесення...
Міністерство освіти і науки має намір до травня...

By Турій Роман 27 Сер, 2014 07:40


Загрузка...

Написати коментар

Нема коментарів

Наразі немає коментарів

Будь першим, залиш коментар!

Написати коментар
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +