Антимонопольний зробив зауваження МІУК: там відповіли, що ревізори “плутають праведне з грішним”

By Турій Роман 17 Бер, 2016 10:30

Антимонопольний зробив зауваження МІУК: там відповіли, що ревізори “плутають праведне з грішним”

Схожі публікації

Loading...

Діяльність КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» не залишається поза увагою Івано-Франківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Зокрема, в поширеному серед ЗМІ прес-релізі органу, на думку територіального відділення, КП «МІУК» в Положенні про проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг на 2016-2017 роки встановило такі умови, які позбавляють учасників конкурсу права подати власні розрахунки вартості зазначених послуг та унеможливлюють обрати переможця, який запропонує найкращу якість за найнижчою ціною. В АМК вважають, що це може призвести до затвердження виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради необґрунтованих тарифів на послуги.
У зв’язку з цим, адміністративна колегія територіального відділення рекомендувала припинити дії, які містять ознаки порушення Закону України «Про захист економічної конкуренції», зокрема: внести зміни до конкурсної документації, в якій передбачити подання учасниками (виробниками послуг) у конкурсних пропозиціях розрахунків вартості послуг з утримання будинків.

Натомість заступник директора «Муніципальної інвестиційної управляючої компанії» Олександр Качанко повідомив “Галці”, що в цій ситуації в АМК “сплутали грішне з праведним”:

“Підприємство в черговий раз зіштовхнулось із адміністративним тиском зі сторони Антимонопольного комітету. Службові особи комітету сплутали у отриманих зранку підприємством рекомендаціях грішне з праведним. Економічну обгрунтованість тарифів на послуги піддали сумнівнам через проведення підприємством конкурсу з визначення виконавців окремих робіт по будинкам (самих розрахунків тарифу у підприємства не запитували). Хоча конкурс до встановлення і розрахунку тарифу насправді немає ніякого відношення, і проводиться підприємством саме з метою залучення нових субпідрядникі та посилення конкуренціїї на ринку. Прикро констатувати, що анонсований головою цього відомства мараторій на перевірки субєктів господарювання у першому півріччня 2016 року насправді на практиці не діє”, – каже Качанко.

Як відомо, у Франківську з ініціативи МІУК триває конкурс виконавців комунальних послуг.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 
Схожі новини:

Кабінет міністрів планує підвищити тарифи для населення на...
МАУ опублікувала незвичайне safety-відео з інструктажем, яке буде...
У соцмережі з`явилося повідомлення про те, що волонтерську...

By Турій Роман 17 Бер, 2016 10:30


Загрузка...

  1. ВАСИЛЬ Березень 17, 20:54

    Мене дивує позиція правонаступника ЄРЦ-як ревно вони відстоюють для себе кошти,при чому є грубі порушення Законів,наприклад:собі приписали суму 7000 гривень дуже легко що ніби то вони своїми силами встановили металопластикові вікна в другому під”їзді бадинку що по вулиці Сахарова,25.У мене всі документи,ні копійки вони не вклали в цю роботу,мало того я десятки разів просив щоб мені списали 400 гривень за роботи сантехнічні-а я їм дарую тих 7000-упрямо неправомірно,противозаконно присвоїли собі таку суму,знають,що то моя особисто заслуга,а у відповідь мене ще наказали гривнями…

    Reply to this comment
Перегляд коментарів

Написати коментар

Ваш E-mail не буде публікуватись
Позначені поля є обов'язковими*

WP-SpamFree by Pole Position Marketing


новини партнерів

Фейсбук

Google +